Advert
sandalye fabrikası karabük

Yeni Kantar Çalışmaları Kaplumbağa Hızıyla Devam Ediyor

Kemal Oyman mevkiindeki Karayolları kantarının yıllardır yılan hikayesine dönen taşınma çalışmaları bir türlü bitmedi. Eskipazar Üçevler mevkiindeki yeni kantar çalışması bir türlü tamamlanamadı.

Yeni Kantar Çalışmaları Kaplumbağa Hızıyla Devam Ediyor
Bu içerik 3157 kez okundu.

Kemal Oyman mevkiindeki Karayolları kantarının yıllardır başka yerlere taşınması konuşulup duruyor. Bakanlar, Milletvekilleri, Üst Düzey Siyasiler, çok kişi vaadlerde bulundu. Ancak hala daha yerinde duruyor.

Şehir ile Organize Sanayi ve küçük sanayi arasında kalması nedeniyle ciddi sorunlar yaşanmaya devam ediyor. Başta yeşil mahalle olmak üzere şehrin içiresindeki bir çok haddeden ve Kardemir'den organize sanayi bölgesine yük taşımalarında Karayolları Mezvuatı gereği kantara girmek zorunda kalan araçlar nedeniyle ek maliyetler ortaya çıkıyor. 

Geçtiğimiz günlerde yurt dışından ithal malzemeleri gelen şehrimizin ihracatçı firmalarından birisinin ülkü tren istasyonundan organize sanayi bölgesi girişindeki deposuna sadece 4 km taşıma yapabilmesi için günlerce Karayollarına derdini anlatabilmek için uğraşması ve ciddi taşıma izin paraları ödemesi nedeniyle ek maliyetleri oluşmuştu.

Son olarak Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in kesin olarak Eskipazar Mevkiine taşınacağı vaadinin ardından başlayan çalışmalar kaplumbağa hızıyla devam ediyor. Eskipazar Üç evler mevkiinde bir türlü bitmeyen çalışmalar insanın aklına şunu getiriyor.  Bir yılda koskoca binalar bitiriliyor, siteler inşa ediliyor. Bu kadar mı zor yani bir kantar yerini düzenlemek?

yılan hikayesine dönen taşınma çalışmaları bir türlü bitmedi. Eskipazar Üçevler mevkiindeki yeni kantar çalışması bir türlü tamamlanamadı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ibrahim ozcan     0000-00-00 Ak parti yapar kendi isine geleni yapar vatandasa sıkıntı veren bu kantar en kisa zamanda kalk masi lazim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı