Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabüklüler Vakfı Fiyaskoya İmza Attı.

3. Ankara Karabüklüler tanıtım günlerinin organizasyonunu yaptığı belirtilen Karabüklüler Vakfı tam bir fiyaskoya imza attı. Katılım düşük organizasyon kötü.

Karabüklüler Vakfı Fiyaskoya İmza Attı.
Bu içerik 3011 kez okundu.

Karabüklüler Vakfı tarafından organize ettiği belirtilen, Ankarada"ki 3. Karabük tanıtım günleri etkinliği beklenenin çok ötesinde gerçekleşti. Katılımın azlığının yanında organizasyonda da ciddi problemlerin olduğu gözlendi.

Düzenlenen organizasyona şahsen katılımımız sırasında ve daha sonra yaptığımız görüşmelerde duyurunun yeterince yapılmadığı ısrarla belirtildi. Organizasyon alanında başka Ankara'nın Kızılay gibi ne işlek caddelerine, ne Karabük ve civarındaki illerden yoğun şekilde yaşayan insanların oturdukları mahallelerde hiçbir pankart, afiş yada duyurunun yapılmadığı söyleniyor.

,Görüştüğümüz bazı çevreler Sayın Mehmet Ali Şahin'in varlığı ve ağırlığı olmasa bu kadar da olmazdı derken Tavsyemiz Karabüklüler Vakfının acil şekilde olağanüstü kongreye giderek yönetim kurulunu yenilemesi.

Öte yandan etkinliğin düzenlendiği AKM'de basın mensuplarına ilişkin küçücük bir stand ile 3 boş koltuk konulması. Ne internet, ne haberlerin aktarılması için diğer imkanlar, hiçbir şey yok. Karabük Yerel Basının açılış günü Valiliğe ait araç ile günü birlik götürülüp getirilmesinden başka hiçbir imkan sunulmamış. Yerel Kamu Kuruluşlarının personelinden, Belediye ve katılımcı oda yada kamu yararına derneklerin çalışan ve yöneticilerine kalacak yerleri bir bir organize edilirken Karabük Basınına kalacak yer bile tahsis edilmemesi gerçekten organizasyonun ne kadar yetersiz olduğunu ortaya koymaya yeter.

karabüklüler vakfı ankara akm karabük tanıtım günleri karabük basın mehmet ali şahin karabük derin haber karabük haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
altınlar bile torpille dağıtıldı     0000-00-00 Kızılay meydanın da bi güzellik yaptılar oda ana haberlerede dalga konusu oldu milyonluk iş yapılıyor bin liralık altınlar bile torpille veriliyor olacağı bu sonuçta ne beklenir bu işten başka
amaç para kazanma     0000-00-00 Burada güzel bir iş yapılmaya çalışılıyor ama o işş yapmakla görevlendirilen kişiler organizasyonu tamamen para kazanma cep doldurma olarak gördükleri için işin ciddiyeti olmuyor.karabükte bir çok organizasyon firması var onlara görev verilip iş paylaşımı yapılsa bu iş bu kadar kötü olmaz karabüklü esnafı düşünseler biraz daha güzel işler ortaya çıkar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı