Advert
sandalye fabrikası karabük

SAKEM Yıl sonu Sergi ve Şenlikleri 24 Mayıs'ta

Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ) Yılsonu Etkinlikleri yine muhteşem performanslara sahne olacak.

SAKEM Yıl sonu Sergi ve Şenlikleri 24 Mayıs'ta
Bu içerik 1671 kez okundu.

Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ) Yılsonu Etkinlikleri yine muhteşem performanslara sahne olacak. 24-29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve katre-i Sanat başlığı altında yapılacak olan  etkinlikler 24  Mayıs 2016 Salı günü saat 16.00’da yapılacak açılışın ardından, İşaret Dili ve SAKEM Korosu Konseri ile başlayacak.

Her yıl olduğu gibi yine yoğun katılımın olması beklenen program, 25 Mayıs 2016 Çarşamba günü, SAKEM Yukarı Tokatlı Şube Açılışı, Türk Tasavvuf Musikisi Konseri ve Kuaför Kursunun Ücretsiz Saç Şekillendirme etkinliği ile devam edecek.

Diğer programlar ise söyle; 26 Mayıs 2016 Perşembe Safranbolu Lezzet Şenliği Ödüllü Yemek Yarışması,  geleneksel Okçuluk Çalışması, 27 Mayıs 2016 Cuma SAKEM Kursları Sertifika Töreni,  Kokulu Taş Çalışması, Kaligrafi Çalışması, Türk halk Müziği Konseri, 28 Mayıs 2916 Cumartesi Ebru Çalışması, Seramik Çalışması, Takı Tasarım Çalışması ve 29 Mayıs 2016 Pazar günü de SAKEM kursları Canlı Performans Çalışması.

Safranbolulu hemşerilerimizi 6 gün sürecek olan bu muhteşem organizasyona bekliyoruz.
 

 

sakem safranbolu eğitim ve kültür safranbolu şenlik sergi ve şenlik tarihi çarşı safranbolu tarihi çarşı 24 mayıs şenlik kbü uygulama ve konuk evi safranbolu belediyesi meb
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı