Advert
sandalye fabrikası karabük

Özel İdare Sözünde Durdu.

Hamzalar Mevkiinden Organize Sanayiiye kadar giden bozuk yol konusunda yaptığımız haber üzerine Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun en kısa zamanda tamiratların başlyacağı söylemişti.Çalışmalar hafta sonundan itibaren başladı.

Özel İdare Sözünde Durdu.
Bu içerik 1359 kez okundu.

Hamzalar Mevkiinden girişten itibaren Organize Sanayiiye kadar giden yol tam bir köstebek yuvasına dönmüş durumda. Özellikle organize sanayi bölgesinde çalışanların araçları ile gidip gelişlerinde kaza yapmamak yada lastiklerinin patlama veya yarılmasını önlemek için slalom yaparak yolda ilerledikleri ve bir an önce gerekli tamirat ve yenileme çalışmaların yapılması gerekli şeklinde Karabük Derin Haber olarak gündeme getirmiştik. 

Haberimizin ardından görüştüğümüz Karabük Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun yağmurlar nedeniyle fırsat bulamadıklarını ancak en kısa zamanda tamirata başlayacakları konusunda Karabük Derin Haber e açıklama da bulunmuştu.

 

Son günlerde havaların sürekli yağışlı gitmesine rağmen Karabük İl Özel İdaresi sözünü tuttu ve havaların bir ara açmasını fırsat bilerek hafta sonu çalışmalar başladı. Genel Sekreter Uzun, oldukça önemli bir kısmının tamiratlarının yapıldığını, ancak gelen yoğun yağışlar nedeniyle ara verdiklerini ve havaların düzelmesiyle çalışmaların kaldığı yerden devam edeceğini belirtti.

Karabük Derin Haber olarak Karabük İl Özel İdaresine ve Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun'a görev ve sorumluluk ilkeleri doğrultusunda titiz davrandıkları için teşekkür ederiz.

 

Öte yandan bir diğer sorumlu kurum olan Karabük Belediyesinden hala daha ses seda yok. Son aylarda eski hızını ve hizmet isteğini kaybettiği öne sürülen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin bu konuda hiçbir açıklama yapmaması da söylentileri doğrular yönde.

 

 

Konuyla İlgili Daha Önce Yayımlanan Haberlerimiz ;

 

karabük il özel idaresi karabük il özel idare genel sekreteri mehmet uzun mehmet uzun karorsan karabük organize sanayi bölgesi karabük derin haber karabük haber rafet vergili karabük belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı