Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük'teki Özel Okul, Yurt ve Dersanelere Kayyum Atandı.

Karabük'te FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bir özel okul, dört dershane, yedi yurt ve pansiyona kayyum atandı.

Karabük'teki Özel Okul, Yurt ve Dersanelere Kayyum Atandı.
Bu içerik 4976 kez okundu.

Karabük Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü soruşturması kapsamında FETÖ/PDY’ye yönelik 15 kişi gözaltına alınmış, adliyeye sevk edilen şüphelilerden 2’si tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.
“Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar”, “Terör Örgütüne Finansman Sağlama”, “Para Toplama”, “Terör Örgütünün Propagandasını Yapmak”, “Örgüte Üye Olmak”, “Terör Örgütüne Yardım ve Yataklık Yapmak”, “Vergi Usül Kanununa Muhalefet”, “Dini Duyguların İstismar Edilmesi Suretiyle Nitelikli Dolandırıcılık” suçlamalarıyla Karabük'te faaliyet gösteren, FETÖ/PDY’nin bir özel okuluna, dört dershaneye, yedi yurt ve pansiyona kayyum atandı.
Karabük Cumhuriyet Başsavcılığı talebi ve Karabük Sulh Ceza Hakimliği'nce atanan Mali Müşavir Dursun Yaman, Eğitimci Adnan Cansız ve Yrd. Doç. Dr. Hakim Aziz kayyum olarak göreve başlayacak.

İHA

FETÖ Fetullahcı terör örgünü paralel yapı fetö kayyum karabük derin haber karabük haber karabükhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tolga Öztürk     2016-05-24 Hayırlı sonuçları olur inşallah. Kuruların yanında bazen yaşlar da yanıyor tabi ama bunlar da gerekli operasyonlar nihayetinde. Bu okullara yardım edip hatta baz büyük şirketler tarafından bağışta bulunulmasını sağlayanlara da gelir inşallah sıra. Ettiklerini bulurlar inşallah.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı