Advert
sandalye fabrikası karabük

Kalelerimiz Bir Bir Düşüyor mu?

Ak Parti Hükümetlerinde ve Parti Genel Merkez Yönetimindeki etkinliği ile her zaman iftiar ettiğimiz Karabük Milletvekilimiz Mehmet Ali Şahin'in MKYK listesi dışında kalması ve yeni açıklanan Bakanlar Kurulu listesinde yer almamasının ardından gözler Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcımız Mehmet Ceylan'a çevrildi.

Kalelerimiz Bir Bir Düşüyor mu?
Bu içerik 3927 kez okundu.

Ak Parti Hükümetlerinde teknoloji ve Parti Genel Merkez Yönetimindeki etkinliği ile her zaman iftiar ettiğimiz Karabük Milletvekilimiz Mehmet Ali Şahin'in MKYK listesi dışında kalması ve yeni açıklanan Bakanlar Kurulu listesinde yer almamasının ardından gözler Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcımız Mehmet Ceylan'a çevrildi.

Ak Partinin kuruluşundan itibaren iktidarda olduğu bu günlere kadar Meclis Başkanlığı da dahil bir çok üst düzey aktif görevlerde yer alan Karabük Milletvekilimiz Mehmet Ali Şahin'in geçtiğimiz hafta sonu yapılan olağanüstü kongre sonrası MKYK listesinde yer almaması Karabüklüler olarak bizleri şaşırtmıştı. 

Öte yandan açıklanacak yeni kabine de yer alması umut edilen Mehmet Ali tekno bilgi Şahin'in bugün açıklanan Bakanlar Kurulu listesinde yer alması beklenirken, 65. hükümetin bakanları listesinde de yer almadı. Şimdi Ak Parti Grup Başkan Vekillikleri ve Genel Başkan Yardımcılıklarının dağılımına sıra geldi. Merakla yeni listeleri bekliyoruz.

MEHMET CEYLAN YERİNDE KALIR MI?

Şimdi sıra bir diğer kalemiz Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan'ın durumuna geldi. Her Bakanlar Kurulu Değişiminde Bakan Yardımcıları da geneli itibari ile değişirken, Mehmet Ceylan'ın yerini koruyup koruyamayacağı, yada bir başka Bakan Yardımcılığına atanıp atanmayacağını merakla bekliyoruz. 

Diğer yandan Karabüklüler olarak iftihar ile hükümet nezdinde ne kadar güçlü olduğumuzu yıllardır söylerken bir anda bütün kalelerimizin teknoloji düşmesi bizleri elbetteki derinden üzecek ve düşündürecektir.

mehmet ali şahin mehmet ceylan çevre ve şehircilik bakan yardımcısı karabük karabük derin haber karabük haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?