Advert
sandalye fabrikası karabük

Zafer Çubukçu İle Sevindik.

Eski AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı, Karabükümüzün Çocuğu, Zafer Çubukcu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yeni başdanışmanı oldu.

Zafer Çubukçu İle Sevindik.
Bu içerik 6063 kez okundu.

Eski AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Zafer Çubukcu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yeni başdanışmanı oldu.

1986 Safranbolu doğumlu olan Zafer Çubukçu ODTÜ İngilizce İşletme Mezunudur. 
Genel Merkez Gençlik Kolları Üniversiteler Başkan Yardımcılığı görevlerinde de bulunan Çubukçu, AKP Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı  ve Halkla İlişkiler Başkanlığı görevlerini yürütmüştür.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığından sonra 2014 yılında bu görevini Abdurrahim Boynukalın'a devrederek Başbakanlık Müşavirliği'ne atandı.

 Yakın tarihte evlenen Çubukcu'nun nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Erdoğan yapmıştı.nikah törenine Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal,  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile AKP Sözcüsü Ömer Çelik de katıldı. AKP Gençlik Kolları eski Genel Başkanı Zafer Çubukçu ile Merve Ünal'ın nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıymıştı

Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Karabükümüzün  Ülkemizin siyaset sahnesine genç ve dinamik birisini daha kazandırması bizleri son derece gururlandırdı ve sevindirdi.

zafer çubukçu fatih ilter korkut cumhurbaşkanı baş danışmanı ak parti eski gençlik kolları başkanı safranbolu karabük karabük haber karabük derin haber Tayyip Erdoğan Zafer Çubukçu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı