Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Emniyetinin Dikkatli Takibi Ortaya Ortaya Çıkardı.

"FETÖ" okullarından olduğu iddia edilen eski Safran Koleji de dahil bir çok taşınmaz başkasının üzerine devir edildiği son anda farkedildi.

Karabük Emniyetinin Dikkatli Takibi Ortaya Ortaya Çıkardı.
Bu içerik 7504 kez okundu.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğünün İstihbarat, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Mürülğüleri görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde "FETÖ/PDY örgütünün Karabük yapılanmasına yönelik bir süredir yapılan soruşturma kapsamında, Elmas Eğitim Yayın Ticaret Turizm ve Gıda Sanayi A.Ş,'nin;

Bostanbükü köyünde bulunan 656 metre kare arsa üzerinde bulunan bir adet prefabrik bina,

Bostanbükü köyünde 1603.76 metre kare arsa üzerindeki, altında dükkanlar olan 3 katlı kagir bina (Bu bina eski safran kolejinin bulunduğu bina) ,

Yine Bostanbükü köyünde 3182 metrekare bahçede bulunan binanın mülkiyetlerinin, aniden devir edildiği farkedilmiştir.

Bilindiği gibi Bostanbükü köşü Karabük Üniversitesinin hemen yakınında olup arazileri son yıllarda son derece değerlenmiştir.

Bir süredir Karabük Emniyet Müdürlüğünün sürdürdüğü soruşturma kapsamında devam eden çalışmalarında söz konusu taşınmazların başka bir şahsa devir edildiğinin anlaşılması üzerine yapılan takip sonucu N.Ç isimli şahıs yakalanarak göz altına alınmış ve adli işlemlere başlanmıştır.

Yapılan araştırmada ilgili şahsın kentimiz ile hiçbir ilgisi olmamak ile birlikte Konya'dan geldiği ve devir teslim işlemlerini yaptığı anlaşılmıştır.

Bir diğer önemli nokta ise yaklaşık piyasa değerinin 4 milyon TL'nin üzerinde olmasına rağmen devir işleminin 500.000 TL gibi göstermelik bir bedel ile yapıldığı ortaya çıkarılmıştır.

Edinilen bilgilere göre Karabük Emniyet Müdürlüğünün soruşturmayı derinlemesine sürdürdüğü ve "FETÖ" yapılanmasına ait ilerleyen günlerde ciddi operasyonlar olması bekleniyor.

 

FETÖ PDY karabük emniyet müdürlüğü karabük emniyeti karabük derin haber karabük haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı