Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Merkez İlçe İstifa Etti.

CHP İl Başkanı Erdoğan Dinçel, parti il binasında düzenlediği basın toplantısında merkez ilçe teşkilatındaki eksilmeler neticesinde yeni bir yönetim oluşturmak için merkez ilçe yönetiminin bilgileri dahilinde istifa ettiğini söyledi.

Karabük Merkez İlçe İstifa Etti.
Bu içerik 1072 kez okundu.

CHP Karabük İl Başkanı Erdoğan Dinçel, merkez ilçe başkanı ve yönetiminin görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. 
CHP İl Başkanı Erdoğan Dinçel, parti il binasında düzenlediği basın toplantısında merkez ilçe teşkilatındaki eksilmeler neticesinde yeni bir yönetim oluşturmak amacıyla merkez ilçe yönetiminin bilgileri dahilinde istifa ettiğini söyledi.
Dinçel, 1 Kasım seçimlerinden sonra her an erken bir seçim olacak gibi düşünerek çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürdüklerini ve bu kapsamda parti olarak son yıllarda en kapsamlı çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyleyerek, “Karabük Merkez İlçe Başkanlığı'nda Başkanlık görevini yapan Osman Çelik partiye yeterli zamanı ayıramadığı için merkez ilçe yönetim kurulunu toplayarak arkadaşlarından affını istedi. Merkez İlçe Yönetimi toplanarak yedekleri ile birlikte il yönetiminin de olurunu ve görüşünü alarak istifa edip, partide yeniden kadrolaşmayı, yeniden yönetim oluşturulmasının önünü açma kararı aldılar. Burada hiçbir arkadaşımız görev almama düşüncesi ile bu hareket içinde olmadı. Yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarımızın büyük çoğunluğu yine önümüzdeki dönemde oluşacak yönetim kadrosu içinde görev almaya hazır olduklarını ifade ederek, bizim de görüşümüzü alarak yönetim kurulu üyeliklerinden istifa ettiler. İstifalarını İl Yönetim Kuruluna sundular, şimdi önümüzdeki günlerde biz yeni bir kurul ataması yapacağız ve en kısa zamanda merkez ilçede bir kongre yapmayı düşünüyoruz” dedi.
Eski milletvekili olan ve geçtiğimiz yıllarda CHP bünyesine katılan Mustafa Eren'in partiden ihraç edilmesiyle ilgili süreci de değerlendiren CHP İl Başkanı Av. Erdoğan Dinçel, "7 Haziran seçimleri öncesi Mustafa Eren beyin MHP ve AK Parti seçim çalışmalarına katıldığı tespit edilmiştir. Hem de bunları kendi köyünde yapmıştır. Önünde MHP bayrağı ve adayı ile birlikte görüntü vermiştir. Yine kendi köyünde AK Parti milletvekili adayları ile görüntüleri tespit edilmiştir. Dolayısıyla Safranbolu ilçe yönetimi her iki seçimlerdeki tavrıyla ve görüntü tespitleriyle konuyu İl Disiplin Kurulu'na bildirmiştir. Bu gelişme ile birlikte İl Disiplin Kurulumuz kendisine kınama cezası vermiştir. Ancak son gelişmede ise Yüksek Disiplin Kurulu kendisini partiden ihraç etmiştir" dedi.

CHP Karabük erdoğan dinçel CHP Karabük il Başkanlığı CHP Karabük il teşkilatı karabük derin haber karabük haber karabuk haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı