Advert
sandalye fabrikası karabük

Hergün Yeni Bir İddia Ama Cevap Veren Yok!!!!!

Son günlerde Kardemir ile ilgili hergün farklı bir iddia, farklı bir haber gündeme gelirken, Şirket Genel Müdürü ve diğer yetkililer suskunluklarını koruyorlar.

Hergün Yeni Bir İddia Ama Cevap Veren Yok!!!!!
Bu içerik 2183 kez okundu.

Borsaya tabii bir Şirket olan Kardemirimiz ile ilgili her gün değişik iddialar, değişik haberler kamu oyuna, sosyal medyaya ve haberlere konu olurken, bu tür haberlerden anlık etkilenmesi muhtemel olmasına rağmen, başta Şirketin Genel Müdürü Mesut Uğur Yılmaz olmak üzere bütün yetkililer adeta ağızlarına kilit vurdular. 

Hiçbir soruya, hiç bir konuya dikkate alıp cevap verme zahmetinde bulunmamaları insanın aklına nasıl bir yöneticilik sorusunu getiriyor.

Diğer yandan sosyal etkinliklerde, reklam vari toplantılarda söz üstüne söz, laf üstüne laf söylerlerken bu kadar önemli konularda neden suskun kaldıkları kamu oyu tarafından merak ediliyor.

İŞTE SON İDDİA

İNŞAAT DEMİRİ HADDESİNİN FIRINI ÇÖKMÜŞ.

Karabük Demir Tüccarlarından Murat Orhan kendisine ait sosyal paylaşım sitesinden ciddi iddialarda bulundu. Murat Orhan yaptığı açıklamada" UYKUNUZU BÖLÜYORUM AMA Kardemir AŞ nin piyasa yaklaşık 100 bin ton İnşaat demiri, yaklaşık 250 bin ton kütük demir borcu varken
İnşaat demiri haddesinin fırını çökmüş 
Yaklaşık 20 gün piyasaya İnşaat demiri veremeyecekmiş 
Bu İnşaat demiri borçları kime piyasadaki tüccarlara mı yöneticilere mi
Ama 250 bin tonluk kütük demir borçlarının çoğunluğu yönetim kurulu üyesi bazı şirketlerin olduğu kesin 
EEE FİYATLARDA HIZLI VE SERT DÜŞTÜĞÜNE GÖRE BİRDE MAHKEMEDEN YÜRÜTMEYİ DURDURMA KARARI ARİFESİ OLMASI ÇOK MANİDARDIR 
HAFTAYA DA FİYATLARI AŞAĞI ÇEKİP KÜTÜK VE ÇUBUK ALINIRSA YÜRÜTMEYİ DURDURMA ÇIKMADAN 
HEM İÇERDEKİ PAHALI KÜTÜKLERİNİ HIZLICA BOŞALTMIŞ OLACAKLAR 
VEDE YENİ PİYASA ŞARTDAN YENİ KÜTÜK ALARAK KENDİ ORTALAMALARINI DÜZELTECEKLER
BİZİM HADDECİ VE TÜCCAR ARKADAŞLARIMIZDA HALA KADERİMİZ DİYECEKLER
KARDEMİR YAYINLASIN BAKALIM PİYASAYA KAÇ TON KÜTÜK KAÇ TON İNŞAAT DEMİRİ BORCU OLDUĞUNU VE YÖNETİCİ ŞİRKETLERİNE OLANLARI 
ÖNDEN ALIM HAKKIDA CABASI
HERGÜN DUYUR BAKALIM KİME NE BORCUN VAR VEDE KAÇ PARADAN HERKES BİLSİN ŞEFFAF SINIZ YAAA" dedi.

Bizlerde bugün İstanbul piyasalarından buna benzer bazı söylentiler duyduk. Gerçeğin ne olduğunu öğrenelim, ona göre haber yapalım, doğru olanı insanlara sunalım istedik. Bu maksatla tanıdığımız bir kaç insanı aradık. Tam haberi yayına atacağımız sırada dönüş yapan üst düzey bir yetkili ile yaptğımız görüşmede, söz konusu fırının itmeli fırın olduğundan iki yılda bir tuğla ömrünün dolduğunu, artık nerede ise itemez hale geldiğini bu yüzden tuğla örümü için mecburen duruşa geçtiklerini, söylentiler gibi bir çökmenin olmadığını, Şirket adına açıklama yetkisinin olmadığından bunu isim vererek açıklama şeklinde değil sadece haberin doğruluğu açısından söylediğini, açıklama yetkisinin Genel Müdür bey de olduğunu ve kendisininde şehir dışında olduğunu belirtti. 

Kardemir'in kurumsal kimliğini her zaman baştacı tutan, hem yöremize, hem ülkemize yaptığı katkıları her zaman taktir eden bir insan olarak bu açıklamaya da haberimizde yer veriyoruz.

Not: İşte Murat Orhan'ın Sosyal Paylaşımı 

kardemir hadde fırını kardemir hadde mesut uğur inşaat demiri karabük inşaat demiri kardemir murat orhan kardemir hadde fırını karabük derin haber karabük haber karabuk haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kbük@hotmail.com     2016-05-28 ray profil haddehasinde neler oluyor arastır yeni müdürün hırsları nelere mal oluyor
Murat Orhan     2016-05-28 Basiretli tüccar da şu oldu bu oldu olmaz İnşaat demirini Satışa çıkarken açıklayacaksın Bakkal dükkanı mı yönetiyorsun 2 senede bir fırının tuğlasının yenilenmesi gerekiyorsa Satışa çıkmadan ben şu tarihlerde bakım yapacağım diye duyurursun Müşteri razı olursa alır olmazsa almaz talepleri ona göre toplarsın Veya günlük dağıtım yaptığın inşaat Demir'ini piyasadan satın alır müşterini mağdur etmezsin Kendinizi de sütten çıkmış ak kaşık gibi yorumlamazsın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı