Advert
sandalye fabrikası karabük

"Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili çalışmalar başladı"

Ak Parti Yenice Başkanı Yılmaz Kırık; İsmetpaşa, Özal ve Atatürk Mahalleleri ile Ibrıcak köyünü kapsayan geniş bir alanda kurulması planlanan İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili çalışmalar başladı.

Bu içerik 4193 kez okundu.

Ak Parti Yenice Başkanı Yılmaz Kırık; İsmetpaşa, Özal ve Atatürk Mahalleleri ile Ibrıcak köyünü kapsayan geniş bir alanda kurulması planlanan İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili çalışmalar başladı. Harita Mühendisi arkadaşımız ölçümlerini yaptı raporlarını bügün teslim etti. STK temsilcileri ve iş adamlarımızın katılımı ile birkaç gün içerisinde bir araya gelerek rapor ile ilgili istişarede bulunacağız, bu toplantıda iş adamlarımız da taahhütlerini imzalayacaklar bunları ilgili birimlere teslim ederek sürecin hızlanmasını sağlayacağız.

AK Parti Yenice İlçe Teşkilatının hazırlamış olduğu 25 projeden biri olan İhtisas (AĞAÇ) Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasının ardından burada kurulacak olan ağaç ve ağaç ürünleri entegre tesisleri ile Yenice hareketlenecek göç veren değil göç alan bir ilçe olacak, İhtisas (AĞAÇ) Organize Sanayi Bölgesi ilçemiz ile birlikte Karabük ili ekonomisi için de lokomotif olacak. İlçemizin kanaat önderleriyle birlikte hep beraber el ele verip Millet Vekillerimiz Mehmet Ali Şahin ve Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Valimiz Mehmet Aktaş, İlçe Kaymakamız Muhammet Fatih Demirel ve İl Başkanımız Timurçin Saylar’ın destekleri ile bunu başaracağız. Allah birlikteliğimizi daim eylesin Herşey Yenice için. diye konuştu

YILMAZ KIRIK YENİCE ORGANİZE SANAYİ ÇALIŞMA ÖLÇÜM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?