Advert
sandalye fabrikası karabük

Rektörlük Kupası’nda Kazananlar Belli Oldu

Karabük Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak farklı spor dallarında düzenlenen Rektörlük Kupası sahiplerini buldu.

Rektörlük Kupası’nda Kazananlar Belli Oldu
Bu içerik 1841 kez okundu.

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak farklı spor dallarında düzenlenen Rektörlük Kupası sahiplerini buldu.

Prof. Dr. Burhanettin Uysal Ay Yıldızlı Stadyumu’nda gerçekleşen Rektörlük Kupası Futbol Turnuvası’nın finali dün akşam yapıldı. Üniversitemizin akademik ve idari birimlerinde görevli personel ile fakülte ve yüksekokullarda öğrenim gören öğrencilerin farklı gruplarda 27 takım halinde mücadele ettiği turnuvada akademik – idari grubunun şampiyonu İlahiyat Fakültesi oldu.

İlahiyat Fakültesi ve Yabancı Diller Yüksekokulu’nun karşı karşıya geldiği final maçında Yabancı Diller Yüksekokulu, rakibi İlahiyat Fakültesini 3-0 yenmesine rağmen kırmızı kart cezalısı oyuncu oynattığı için kural ihlali yapması nedeni ile 3-0 hükmen mağlup sayıldı ve İlahiyat Fakültesi şampiyon oldu. Şampiyon, kupayı İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hür Mahmut Yücer’den aldı. İkinci olan Yabancı Diller Yüksekokulu’na da kupayı Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar takdim etti.

Öğrenciler grubunun şampiyonu ise 3 Haziran Cuma günü Mühendislik Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu arasında oynanacak final maçı ile belirlenecek.

Masa Tenisi Turnuvası’nda İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sekreteri Sami Demirtaş birinci, Adalet Meslek Yüksekokulu Sekreteri Mustafa Akyürek ikinci, Personel Dairesi Şube Müdürü Süleyman Ateş de üçüncü oldu.

Erkek ve kız öğrencilerin iki kategoride yarıştığı Satranç Turnuvası’nda ise kızlarda Çağlar Çağılcı birinci, Fahriye Boz ikinci, Aslıhan Yokça üçüncü olurken, erkekler kategorisinde ise Onat Arif Türkmenoğlu birinciliği, Onur Şentürk ikinciliği ve Şafak Cancı da üçüncülüğü elde etti.

Dereceye giren sporculara ödülleri İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hür Mahmut Yücer tarafından verildi.

Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!

 

 

karabük üniversitesi rektörlük kupası üniversite rektörlük kupası kbü rektörlük rektörlük kupası sahibini buldu Sami Demirtaş Mustafa Akyürek İlahiyat Fakültesi şampiyon Prof. Dr. Mustafa Yaşar Mühendislik Fakültesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı