Advert
sandalye fabrikası karabük

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın FETÖ' den İfade Verdiği İddiası!

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın Savcılığa Çağrılarak FETÖ' den İfade Verdiği İddia Ediliyor.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın FETÖ' den İfade Verdiği İddiası!
Bu içerik 6034 kez okundu.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın Savcılığa Çağrılarak FETÖ' den İfade Verdiği İddia Ediliyor.

Gökbel şenliklerinde Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal'ın karşılanıp karşılanmama tartışmalarıyla başlayan ve uzunca bir süre Yenice Ak Parti tabanında oluşan gerginlikler Ak Parti Yenice ilçe teşkilatının istifası ve yeni ilçe teşkilatının atanması sonrasında zaman zaman alevlenmiş, zaman zamanda sükunet oluşmuştu.

Gündemden düşmeyen Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı haberleri son olarak seçim çalışmalarına şimdiden başladı, kendisine çalışmalarını anlatan ofis açtı şekliyle devam etmişti.

ZEKİ ÇAYLI İFADEYE ÇAĞRILDI MI?

Çeşitli kaynaklardan edinilen bilgilere göre şu günlerde Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın FETÖ soruşturması kapsamında ifadeye çağrıldığı ifade ediliyor.

Kamuoyu'na henüz açıklanmayan iddalara göre geçtiğimiz günlerde Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın savcılık tarafından ifadeye çağrıldığı, gerekçe olarakda, geçmiş yıllarda görev yapmış ancak FETÖ soruşturmaları kapsamında görevden alınan yada göz altına alınan veya tutuklanan bazı bürokratlar ile çektirdiği fotoğraf yada fotoğraflar olduğu söyleniyor.

Öte yandan FETÖ soruşturması kapsamında göz altına alınan, görevden el çektirilen yada tutuklanan bazı eski bürokratların Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ile ilgili bilgi veya açıklama yapıp yapmadıkları merak edilmeye başlandı.

Bizlere ulaşan bu bilgi yada söylentilerin Kamu'ya mal olmuş ve kamuyu ilgilendiren bir insan olarak Belediye Başkanı olması nedeniyle, resmi kurumlardan yada Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı tarafından FETÖ soruşturması kapsamında ifadeye çağrılıp çağrılmadığının açıklanarak aydınlığa kavuşması gerekmektedir.

 

yenice belediye başkanı yenice zeki çaylı zeki çaylı fetö zeki çaylı fetö ifade
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Murat Dede     2017-01-16 Evet haber doğrudur Sait ALICI bey.FETO soruşturması kapsamında söz konusu iddianın şikayetcısıde benim.
Mülteci     2017-01-15 Hiç inandırıcı değil algı Operasyonudur bı yaptığınız
Favni__     2017-01-15 Siz birazda yeni ilce Başkanı yılmaz kırık la uğrasın sayın alıcı yoksa korkuyormusunuz sayın alıcı zamanında yılmaz kırık mehmet Ali sahin e Karşıyaka korpusunda yumurta atmıştı köprüden geçirmemiştii bunları biliyormuydun 15 temmuzda ki hain darbeye ne dedi biliyormusun ben söyliyeyim sana alici dedıki bu darbe tamamen ak parti ve Recep Tayyip Erdogan in oyunu dedi daha hala uysal buna arka cıkıyor ben ta ne diyim bunları bi sorun
Favniçe     2017-01-15 Şu anda tamda yenice ilçesinde partilerin adaylarını belirleme dedikoduları dolaşırken sayın Zeki Çaylı hakkında böyle saçma saçan iddialar anca toplumda oluşturulmaya çalışılan algı Operasyonudur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?