Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük İl Genel Meclisi Toplandı

Karabük İl Genel Meclisi Haziran ayı ilk toplantısı İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, Başkanlığında yapıldı. "GÜÇLÜ BİR MAKİNE PARKINA SAHİP OLUYORUZ"

Karabük İl Genel Meclisi Toplandı
Bu içerik 2402 kez okundu.

KARABÜK (İHA) - Karabük İl Genel Meclisi Haziran ayı ilk toplantısı İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, Başkanlığında yapıldı. 
İl Özel İdaresi Meclis Toplantı salonunda yapılan toplantının açılışında konuşan Meclis Başkanı Ahmet Sözen, özel idare tarafından yapılan çalışmalarda hiçbir aksamanın yaşanmayacağını söyledi.
"GÜÇLÜ BİR MAKİNE PARKINA SAHİP OLUYORUZ"
Sözen, “İl Özel İdaremizin çalışmaları ilgili Müdürlüklerimiz tarafından hızlı bir şekilde yürütülmektedir. Merkez İlçe köylerimiz ve diğer İlçe köylerimizle ilgili planlanan ve hedeflenen asfalt çalışmalarında herhangi bir aksama yaşanmayacaktır. Şu an itibariyle merkez ve ilçelerimizde yol genişletme çalışmalarımız, menfez çalışmalarımız ve sanat yapılarının çalışmaları ve bu bağlamda asfalt yapılacak grup yollarımızla ilgili serme, sıkıştırma çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Yapılan çalışmalarda bugün itibariyle yüzde 50’nin üzerinde bir oranı yakalamış durumdayız. Araç parkımızın yenilenmesi ve güçlendirilebilmesi adına İl Özel İdaremizin İl Genel Meclisimizin almış olduğu kararlar doğrultusunda 4 adet yükleyicimiz, 4 adet beko loderimiz, 2 adet Greyderimiz, birer adet asfalt silindirimiz ve ekskavatörümüz teslim alınmıştır. Bunun yanında 2 adet Damperli Kamyon, 2 adet Arazöz ile birer adet kanal açma vidanjör kombinesi, satıh kaplama aracı, seyyar konkasör ve seyyar kompresör ile kullanılmak üzere elek siparişimiz gerçekleşmiştir. Bu konu ile ilgili İller Bankasının alımlarını bekliyoruz. Araçlarımızın tamamı geldiğinde Karabük İl Özel İdaremiz yenilenen Araç Parkı ile çok güçlü bir makine parkına sahip olacaktır” dedi.
2016 YILI KÖYDES ÖDENEĞİ 6 MİLYON 389 BİN TL
2016 KÖYDES ödeneklerinin ise 6 Milyon 389 Bin 339 TL olarak gerçekleştiğini de ifade eden Ahmet Sözen, “Tahsisat Komisyonumuz tarafından İlçelerimize tahsisi yapıldı, İlçelerimizdeki Köylere Hizmet Götürme Birliklerimiz tarafından hızlı bir şekilde programları yapılıp köylerimizin alt yapı problemlerinin çözümü noktasında kullanılacaktır. Bu bağlamda gelen ödeneklerin ve yapılan programların İlimize, ilçelerimize ve köylerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen’in konuşmasının ardından gündemde yer alan bazı maddeler görüşülerek karara bağlandı. Diğer gündem maddeleri ise hafta boyunca görüşülerek karara bağlanacak.

 

Karabük İl Genel Meclisi AHMET SÖZEN karabük haber İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen KÖYDES ÖDENEGI KARABÜK İLİ karabük il mecls
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mehmet goktas     0000-00-00 ovacigin köy yollrida varmı şamlar koyu adam koye gitmeye korkuyor tiraktorle gidiliyor sizleri davet ediyorum ben sade bir vatandasim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı