Advert
sandalye fabrikası karabük

15 günlük karne tatili başladı

Toplam 10 bin 400 Öğrencinin bulunduğu Safranbolu’da 15 günlük karne tatili başladı.

15 günlük karne tatili başladı
Bu içerik 800 kez okundu.

Mustafa Antepoğlu İlköğretim Okulunda minik öğrenciler ile bir araya gelen Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy miniklere hem karnelerini hem hediyelerini verdi.

Öğrenciler ile teker teker ilgilenen Başkan Aksoy; “ Sevgili çocuklar, yoğun bir eğitim öğretim döneminin yarıyıl tatiline giriyorsunuz. Ben sizlere büyük emekler verem velilerinize ve öğretmenlerinize teşekkür ediyorum. Safranbolu’muz son zamanlarda eğitimde de adından sıkça söz ettirmeye başladı. Bunda bir nebze olsun katkımız var ise çok mutlu oluruz. Bununla birlikte bu gün karne alan çocuklarımızın 15 günlük bir tatil zamanları olacak. Bu sürede iyi vakit geçirmelerini tasfiye ediyorum. Ancak  sabahları yine erken kalkıp derslerine de zaman ayırmalılar ve bol bol kitap okumalılar diye düşünüyorum.  Ben 15 gün süresince en çok kitap okuyan çocuklarımıza yine hediyeler vereceği. Bu vesile ile ülkemizde ve ilçemizde bugün itibari ile karnelerini alan tüm öğrencilerimizin gözlerinden öpüyor, tebrik ediyor ve yeni dönemde başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Aksoy ayrıca kendisine mektup yazan öğrencilere cevap verdiği mektupları da öğrencilere. dağıttı

 Karne dağıtım töreninin ardından Başkan Aksoy çocuklarla bir süre daha ilgilenirken, Antepoğlu İlköğretim Okulu tüm sınıf birincilerine yine çeşitli hediyeler takdim etti. 

SAFRANBOLU NECDET AKSOY KARNE HEDİYE 10BİN 400 ÖĞRENCİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı