Advert
sandalye fabrikası karabük

Diriliş Başkanları Karabük İl Başkanı Ramazan Oktay’ın Yarıyıl ve başarı mesajı

Diriliş Başkanları Karabük İl Başkanı Ramazan Oktay eğitim ve öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasından dolayı bir mesaj yayınladı .

Diriliş Başkanları Karabük İl Başkanı Ramazan Oktay’ın Yarıyıl ve başarı mesajı
Bu içerik 1339 kez okundu.

Diriliş Başkanları Karabük İl Başkanı Ramazan Oktay eğitim ve öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasından dolayı bir mesaj yayınladı .

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında Türkiye genelinde Ana Okulu dahil olmak üzere, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim öğretim gören yaklaşık 18 milyon öğrencimiz karnelerini aldılar. Eğitim ve Öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasının ardından yaklaşık 18 milyona yakın öğrencimizle birlikte karne sevincini ve heyecanını paylaşıyoruz. 2 haftalık yarı yıl tatilinin akabinde, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının 2. dönemi 6 Şubat’ta başlayacak. İnş'ALLAH. 2016-2017 Eğitim ve öğretim yılı 9 Haziran’da tamamlanacak İnş'ALLAH. Tüm sevgili öğrencilerimizin ve fedakarca çalışan değerli öğretmenlerimizin yarıyıl tatillerinin hayırlara vesile olmasını diliyor, tüm öğrenci, öğretmen ve öğrenci ailelerini tebrik ediyor başarılarının artarak devamını Allah(cc) tan niyaz ediyoruz. Geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimizin aldığı karneler sadece çocuklarımızın değil, aynı zamanda velilerimizin ve öğretmenlerimizin karnesidir. Düşük notlar varsa; biz ne yapıp ne edip değerli öğretmenlerimizle işbirliği yaparak çocuğumuza nasıl yardımcı olabiliriz diye çözüm yolları bulmalıyız. Bu yarıyıl tatillerinin yoğun geçen eğitim-öğretim dönemi çalışmalarından sonra öğrencilerimizin dinlenmelerine ve gönüllerince tatillerine müsaade edilmelidir. Bu duygu ve düşüncelerle kıymetli öğrencilerimizin ve değerli öğretmenlerimizin yarıyıl tatillerini ve başarılarını tebrik ediyor, hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Tüm sevgili öğrencilerimizi, değerli öğretmenlerimizi ve velilerimizi tekrar tebrik ediyor, iyi tatiller diliyoruz. Türkiye'mizi modern çağın daha ilerisine taşımak, geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimizin ve geleceğimizi emanet edeceğimiz nesillerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için hep birlikte omuz omuza çalışacağız. İnş'ALLAH. Eğitim camiasının üstün başarılarının artarak devamını Allah(cc) tan diliyoruz. Bu vesileyle, ebediyete intikal eden yurt içindeki ve yurt dışındaki tüm şehitlerimizi, şehit öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, halen görevi başında ve emekli olmuş tüm öğretmenlerimize ve velilerimize sağlık, mutluluk, başarı, sevgi, barış, huzur ve umut dolu güzel yarınlar diliyor, Karabük ve Bölge halkına sevgi, saygı selamlarımı sunuyoruz. Allah(cc) yar ve yardımcıları olsun İnş'ALLAH

DİRİLİŞ BAŞKANLARI KARABÜK İL BAŞKANLIĞI

ramazan oktay diriliş başkanları sömestır yarıyıl tatil başarı mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?