Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabüklü İş Adamı Remzi Özçelik ve Çalışanlarından destek pankartı

Karabüklü İş Adamı Remzi Özçelik ve Çalışanlarından yeni anayasa değişikliğine destek pankartı

 Karabüklü İş Adamı Remzi Özçelik ve Çalışanlarından destek pankartı
Bu içerik 8069 kez okundu.

Karabük Organize Sanayi de faaliyet gösteren Çelikoğlu firması sahipleri ve çalışanları 'Yeni Anayasa ve Başkanlık Sisteminde Seninleyiz Reis’ pankartı açtı. 
Karabük Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Çelikoğlu Demir Çelik fabrikası çalışanları ile birlikte açtığı 'Yeni Anayasa ve Başkanlık Sisteminde Seninleyiz Reis’ pankartı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdi.
TBMM’de yaşanan uzun tartışmalar sonucu kabul edilen 18 maddenin halkın önüne getirilmesi ve yönetim sisteminin değişikliğini kapsayacak olan Anayasa değişikliğine iş veren ve işçilerden tam destek.
İşadamı Remzi Özçelik, AK Parti ve MHP olarak iki partinin desteğiyle TBMM’de yasalaşan ve yakın zamanda da referandum kararıyla halkın oylamasına sunulacak olan Anayasa değişikliğinin iş dünyası açısından da önemli olduğunu söyledi.
İşadamı Özçelik, iş dünyasının huzur ve güven ortamının devamını her zaman arzu ettiğini de belirterek, “ Yarın bakıldığında hükümet başka partiden cumhurbaşkanı başka partiden olduğu zaman bir çekişme olacak. İş dünyası çekişme arzu etmez. İş dünyası huzur, güven ortamının devamını arz eder. TBMM’de yasalaşan Anayasa Referandumu ve Başkanlık sisteminde son sözü şimdi millet söyleyecek. Hepimize düşen de referandum sürecinin salimen tamamlanmasına katkı sağlamak, sonra da milletin söylediğine hep birlikte razı olmaktır. Bu süreç sonunda beklentilerimizin cevap bulacağı ve ülke olarak yeni bir başarılı sürece girileceği kanaatindeyiz. Bizler de yönetici ve çalışanlar düzeyinde Anayasa değişikliğinin destekçisi olacağımızı ifade etmek istedik” dedi.

ÇELİKOĞLU DEMİRÇELİK YENİ ANAYASA BAŞKANLIK SİSTEMİ PANKART PATRON ÇALIŞAN EL ELE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Şükrü     2017-01-28 Adamsın sen adaaaammmmm hacıı
huzurlu     2017-01-24 huzur ve güven ortamı isteyen adam bir buçuk yılda kaç sivil/asker/polis şehit verildiğini sorgular. huzur ve güven ortamı isteyen adam döviz nereden nereye gelmiş, bunu sorgular. huzur ve güven ortamı isteyen adam akaryakıt fiyatlarını sorgular. huzur ve güven ortamı isteyen adam vatandaşın alım gücünü sorgular. huzur ve güven ortamı isteyen adam özgürlüklerin kısıtlanmasını sorgular. huzur ve güven ortamı isteyen adam haybeye şakşakçılık yapmaz. kredi mi lazım? derdini söyle sen paşam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı