Advert
sandalye fabrikası karabük

Kardemir'de Müteahhit İşçisi Formeni Hastanelik Etti

Kardemir'de Müteahhit İşçisi Formeni Hastanelik Etti

Kardemir'de Müteahhit İşçisi Formeni Hastanelik Etti
Bu içerik 13143 kez okundu.

Kardemir'de işçi kavgasında bir formen hastanelik oldu.

Karabük Derin Haber istihbarat servisi olarak edindiğimiz bilgilere  daha önce Kardemir içerisindeki bir müteahhit firmada çalışırken işten çıkarılan işçi gece vardiyasında çalışmakta olan Formeni darp ederek kayıplara karıştığı iddia edildi.

Edinilen bilgilere göre, Kardemir içerisindeki bir müteahhit firmada daha önce çalışmış olan B.D. isimli şahıs sabah 05.00 civarında kaçak olarak Kardemir sahasına girerek gece vardiyasında çalışmakta olan Formen İhsan Kutlu'yu elindeki demir parçası ile darp ettiği, Kulağından ve kafasından darbe alan Formen İhsan Kutlu Karabük Üniversitesi araştırma hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındığı iddia edildi.

Darp ettiği iddia edilen eski müteahhit işçisi B.D. nin ise olaydan sonra kayıplara karıştığı belirtiliyor.

Öte yandan 15 temmuz süresi sonrasında kritik fabrika ve yerlerde güvenlik önlemleri artırılırken, özellikle son aylarda ard arda gelen ülkemizdeki bombalama olaylarından sonra tüm ülkede güvenlik tedbirleri en üst seviyeye çıkarılırken Kardemir gibi hassas bir fabrikaya, iddialar doğrultusunda daha önceden ilişkisi kesilmiş bir kişinin elini kolunu sallayarak nasıl girdiği ve yine darp olayından sonra nasıl çıktığı ciddi şekilde kafaları karıştırdı.

Diğer yandan eski işçinin darp etme sebebinin işten çıkarılmasına tepki olduğu şeklindeki söylentilerin ve Kardemir sahasına nasıl girip tekrar çıktığı ile ilgili bilgi almak ve sorumlu gazetecilik anlayışımız içerisinde doğruluğunu öğrenmek için görüşmek istediğimiz Kardemir Genel Müdürü Ercüment Ünal ve Kardemir Güvenlik Amiri Taşkın Yılmaz'dan henüz bir bilgi alamadık.

kardemir işçi kavgası kardemir işçi hastanelik oldu kardemir müteahhit işçisi kardemir kavga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
JR     2017-01-25 Size Uğur Yılmaz uğursuzu geldi ya iflah olmassınız artık. Kim getirdi dikkat etmek gerek. İsdemirde ne halt yedikleri belli bunun. Haramidir hem de azılı, reisleri köşkte şimdi. Deyyus namı değer JR Uğur.
malazgirt     2017-01-25 kardemirin sınırları da Türkiyeye dönmüş;elini kolunu sallayan giriyor demek ki.Ya formen ölseydi hesabını kim verecekti.ya da olayın başka yönünden bakalım; demek ki kardemire girip çıkmak bu kadar kolay,içerideki değerli olan herhangi birşeyin dışarı çıkarılması da o kadar kolay.Vah kardemir sapır sapır dökülüyor.Beyler zevk-ü sefada yoldan geçeni müdür yapma telaşındalar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı