Advert
sandalye fabrikası karabük

Kardemir Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Talat Yılmaz Hisselerini Sattı

Geçtiğimiz günlerde hisselerinin tamamını satan Ahmet Zeki Yolbulan'ın ardından şimdide bağımsız yönetim kurulu üyesi Talat Yılmaz hisselerini sattığını duyurdu

Kardemir Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Talat Yılmaz Hisselerini Sattı
Bu içerik 7029 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde hisselerinin tamamını satan Ahmet Zeki Yolbulan'ın ardından şimdide bağımsız yönetim kurulu üyesi Talat Yılmaz hisselerini sattığını duyurdu.

Bilindiği gibi KAP'ta duyurulmasının ardından 26 Aralık 2016 tarihinde Karabük Derin Haber'de yer alan Kardemir A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Zeki Yolbulan'ın hisselerinin tamamını sattığına ilişkin haber geniş yankı bulmuştu. Kardemir şirket olarak kendi hisselerini alma kararının ardından geçtiğimiz günlerde fiili olarak hisse alımına başlarken Sayın Ahmet Zeki Yolbulan'ın tekrar hisse aldığına ilişkin KAP'ta herhangi bir açıklama yer almadı.

Şimdi de bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olan Talat Yılmaz'ın hisselerinin tamamını sattığına ilişkin bir haber KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu) da yer aldı. 

 

kardemir hisse satım kardemir talat yılmaz kardemir talat yılmaz hisse satış kardemir yönetim kurulu talat yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yalcin     2017-02-03 Bir şahıs ( zeki yolbulan haberi icin) hisseleri borsa dışından yine kendi sirketine satarsa hisseleri gerçekten satmış mı oluyor ??
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı