Advert
sandalye fabrikası karabük

Yenice Orman İşletme Personel Değişikliği Bölge Müdürlüğü'nde mi Bekliyor?

Yenice Orman İşletme Personel Değişikliği Bölge Müdürlüğü'nde mi Bekliyor?

Yenice Orman İşletme Personel Değişikliği Bölge Müdürlüğü'nde mi Bekliyor?
Bu içerik 4024 kez okundu.

Yenice Orman İşletme Müdürlüğü Bünyesinde çalışan orman muhafaza memuru şef ve şoförler arasında yer değişikliği  sirkülasyonu ile ilgili kararın Zonguldak Orman İşletme Bölge Müdürlüğü’nde beklediği belirtiliyor.

Geçtiğimiz aylarda meydana gelen, Yenice orman emvali kaçakçılığı ile ilgili yakalamanın ardından, basında da geniş yer bulması ile birlikte adli ve idari soruşturma açılmıştı.

Açılan adli soruşturmanın tamamlanıp tamamlanmadığı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, idare soruşturma ile ilgili Zonguldak Orman İşletme Bölge Müdürlüğü’nden basit ve münferit bir olay olduğu belirtilerek soruşturmanın tamamlandığı şeklinde resmi açıklama yapılmıştı.

Edinilen bilgilere göre Yapılan idari soruşturma ile birlikte, orman emvali kaçakçılığı ile ilgili etkili mücadele yapılabilmesi için Yenice Orman İşletme Müdürlüğü bünyesinde çalışan 12 şef, 30 civarında Orman Muhafaza Personeli, işçi statüsünde çalışan şoförler arasında yer değişikliği yoluyla sirkülasyon yapılması yönünde karar alındığı ve bu talebin Zonguldak Orman işletme Bölge Müdürlüğü’ne gönderildiği öğrenildi.

Bölge Müdürü Sümen Altında mı Bekletiyor?

Yenice Orman İşletme sahası içerisindeki şef ve personele zimmetli emval olması nedeniyle, yılbaşından evvel yapılan personel sirkülasyonu talebinin zimmet sayımlarının tamamlanmasının ardından Yılbaşı itibariyle gerçekleştirilmesinin uygun olacağı şeklinde bir karar alındığı öğrenilirken, üzerinden bir buçuk ay geçmesine rağmen bu kararın hala daha yürürlüğe konulmamasının, Zonguldak Orman İşletme Bölge Müdürlüğü’nde sümen altında bekletiliyor şeklinde söylentilere yol açtı.

yenice orman işletme yenice orman işletme personeli zonguldak orman işletme bölge müdürlüğü ahmet beşe yenice orman emvali kaçakçılığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ali Incebacak     2017-02-13 Yenicede orman personeli degıstırecegınız yere yenıce orman köylüsünün gecım kaynağı olan ormanlarımızın kış kesım damgaları hala yapılmamıştır bu millet ne yapıyor dıye soran yok bırılerı rand pesıne düşmüş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?