Advert
sandalye fabrikası karabük

K.B.Ü. Hocası İsmail Şahin'e Başbakan Yıldırım'dan Teşekkür Mektubu

K.B.Ü. Hocası Yard. Doç. Dr. İsmail Şahin'e Başbakan Yıldırım'dan Teşekkür Mektubu

K.B.Ü. Hocası İsmail Şahin'e Başbakan Yıldırım'dan Teşekkür Mektubu
Bu içerik 10478 kez okundu.

Karabük Üniversitesi'nin başarılı hocası İsmail Şahin'e Başbakan Binali Yıldırım'dan teşekkür mektubu.

Geçtiğimiz yıl Başbakan Binali Yıldırım ve Ak Parti MYK tarafından Ak Parti Siyaset Akademisi'ne hoca olarak davet edilen Karabük Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü hocası Yard. Doç. Dr. İsmail Şahin son yılların en önemli konusu olan Ortadoğu ve Suriye konusunda verdiği eğitimler ve seminerler ile taktir topladı. 

Ak Parti tarafından son derece önemsenen Siyaset Akademisinde başarılı eğitim ve seminerlerin ardından KBÜ hocası İsmail Şahin'e Başbakan Binali Yıldırım özel bir mekup göndererek teşekkür etti.

Başbakan Yıldırım'ın teşekkür mektubunun bazı KBÜ hocaları, öğrencileri ve Karabük cemiyet hayatında öğrenilmesi üzerine "İsmail Hoca ile gurur duyduk" dediler.

Geçtiğimiz aylarda Karabük Derin Haber'de de yer aldığı gibi, Yard. Doç. Dr. İsmail Şahin'in TOBB'un ticaret odaları temsilcileri arasında 3. seçilmesi üzerine, Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından bir teşekkür mektubu gönderilmişti.

Öte yandan Karabük Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü yaptığı dönemde de başarıları ile öğrenciler ve iş çevreleri tarafından ilgi odağı olan Yard. Doç. Dr İsmail Şahin'in bir başka üniversiteye gideceği şeklinde bilgilerin dolaşması üzerine hem öğrenciler, hem Karabük Siyaset ve Cemiyet hayatındaki bir çok kişi böyle kaliteli bir hocanın Karabük Üniversitesi'nden gitmesinin Karabük açısından ciddi bir kayıp olacağını belirtiyorlar.

kbü karabük üniversitesi başbakan karabük üniversitesi başbakan ismail şahin yard. doç. dr. ismail şahin siyaset akademisi ismail şahin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Karabüksüz     2017-02-14 İsmail Hoca iyi bir hoca ne derseniz deyin kiymet bilmeyenler utansin.
Nihal Kulaksız     2017-02-14 Öğrenciler gitmemesi için imza toplamalı
Gürkan Sorguncu     2017-02-14 Karabük şüphesiz en sevilen en başarılı hocasını kaybediyor.Şehir bukadar sevdiği sahiplendiği hocasını kaybetmemeli
Salih Korcu     2017-02-14 Sevgili Hocamın bu başarıları şaşırtmıyor.Hocam çölde bir vaha gibi.Karabük çok çok daha fazla değerlendirebilirdi Hocamı?Karabük e katkıları unutulmaz.Ve bildiğim kadarıylada Karabük ten kopmadan gidiyor.Hala zaman varken gitmemeli........
Selen Dermeci     2017-02-14 Harika bir insanı çok değerli bir büyüğümüzü kaybediyoruz.Herkesin bildiği başarılarının dışında kimseye farkettirmediği iyilikleriyle müthiş bir değeri kaybediyoruz.Sebep olanlara ne diyim...
NEHİR KOTAN     2017-02-14 Ismail Hoca dan yardım isteyipte geri çevrilen biri varmı acaba?Öğrencilerin efsanesi böyle biri nasıl olurda gider?Izin verilir?
Cemil toksöz     2017-02-14 İsmail hoca Karabük aşığı biri.Gitmek isteyeceğini düşünmüyorum.şayet gidiyorsa bu değerin hangi gerekçeyle kaybedildiği sorgularım.
Eren tulbar     2017-02-14 İsmail hocam üniversite hocası olmasına rağmen ķarabuk te liseli gençler dünyaya açılsın diye tekno genç projesi ile gençleri robot teknolojisiyle tanıştıran şaheser bir insan.Uluslararası ilişkiler hocasının liseli gençler robot teknolojisiyle tanışsın diye proje yapması müthiş birşey.Karabük kalkınsın diye hazirladiği projelerin hepsi olay olmuş karabük aşığı sevgili hocamı kaybetmek anlaşılır gibi değil
Ayşe kurcu     2017-02-14 Karabük e bu değerde bukadar başarılı aynı zamanda şehrin seveceği biri gelecekse gitsin.Ama aldın doru verdin kırı pazarın mübarek olsun durumu olacaksa bu muhteşem insanı durdur karabük.
Ceren canbul     2017-02-14 Hocamızın gitmesi nasıl olur.Hocamız gittiğinde bu değerde bir hocanın gelmesi mümkün mü. Kaldı ki hoca şehrin sembolü olmuş ve çok çok sevilen biri.
Nadir koncu     2017-02-14 Zaten dahi derecesinde olan bu başarıda biri ne hikmetse kalmaz!Müsebbibler kim acaba?
Lale soygur     2017-02-14 İsmail hoca yi kaybetmek akıl alır birşey değil.
Mert kurtuluş     2017-02-14 İsmail hoca nasıl gidebilir aklım almıyor.Bürükselin bile dikkatini çeken şehir tarafından aşkla sevilen kibris konusunda dünya çapında çalışmaları olan bu değer gidemez gitmemeli.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı