Advert
sandalye fabrikası karabük

Promosyon Tarihi Belli Oldu

Promosyon ödemeleri başlayacak!!

Promosyon Tarihi Belli Oldu
Bu içerik 1820 kez okundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, emekli maaşı ödeyen bankaların 2017 Mart ayı itibari ile promosyon ödemelerine başlayacağını, 3 yıllık sözleşme karşılığı 11.5 milyon emekliye tek seferde 300-450 TL aralığında ek ödeme gerçekleştirileceğini açıkladı.

SGK, 15 banka ve PTT ile emekliye promosyon ödemesi anlaşmalarına imza atmıştı.İmzalanan bu anlaşmalara göre bankaların emeklilerin maaşlarını kendi hesaplarına taşıması karşılığında promosyon ödemesi yapacağı bidlrimişti. Promosyon ödemesi yapacak olan bankalar, müşterilerinden kredi kartı almalarını veya kredili mevduat hesabı (KMH) oluşturmalarını, aynı zamanda iki tane de otomatik ödeme talimatı vermesini şart koşmuştı.

Bakanlığın konu ile ilgili yapmış olduğu çalışmalar sonucunda bu şartların da değiştirildiği aktarıldı. Yapılmış olan açıklamada şunlar denildi, “Emekliler, kredili mevduat hesabı (KMH) veya kredi kartı seçeneklerinden sadece birini seçebilecektir. Eşlerden her ikisi de emekli ise ve emekli aylığı alıyorsa promosyon anlaşması yapmak istedikleri bankaya sadece iki otomatik ödeme talimatı vermeleri yeterli olacaktır” 

EMEKLİ PROMOSYON İKRAMİYE EK GELİR 300 400 500 YAŞLI BANKA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı