Advert
sandalye fabrikası karabük

Başbakan Yarın Bartın'da. Şahin, Bartın Karabük Yolu Müjdesi Gelebilir

Başbakan Binali Yıldırım'ın yarın Bartın'da yapacağı mitinge Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal' katılacak. Başbakanın miting konuşmasında Bartın Karabük yolu müjdesi bekleniyor.

Başbakan Yarın Bartın'da. Şahin, Bartın Karabük Yolu Müjdesi Gelebilir
Bu içerik 8775 kez okundu.

Başbakan Binali Yıldırım'ın 16 Nisan'da yapılacak referandum öncesi yurt gezileri ve mitinglerinin yarınki durağı Bartın olacak. Bartın'da bir dizi açılışlar yapması beklenen Başbakan Yıldırım halka hitap edecek.

Başbakan Binali Yıldırım'ın Bartın programına, Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal'ın yanısıra İl Başkanı Timurçin Saylar ve bazı il yönetim kurulu üyeleri, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'da katılacak.

"KARABÜK BARTIN YOLU MÜJDESİNİ BEKLİYORUM"

Meclis eski Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Başbakan Binali Yıldırım'ın Bartın programı ile ilgili yaptığı açıklamada; "Sayın Başbakanımız inşallah 16 Nisan referandum miting çalışmaları ile ilgili  yarın Bartın'da olacak.  Bizlerde sayın Başbakanımızın Bartın programına katılacağız. Karabük Bartın yolunu çok önemsiyorum. Hatta bölünmüş yol olması çok önemli. Bir süredir bu konuda çalışmalar zaten yapıyoruz. Karayolları bölge müdürlüğümüz ciddi çalışmalar yaptı. Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım'dan yarın miting'de güzel bir müjde ve açıklama bekliyorum" dedi.

başbakan bartın mehmet ali şahin başbakan bartın karabük yolu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı