Advert
sandalye fabrikası karabük

Mehmet Ceylan'ın Kızının Düğününde de Bu Sandalyelerden Kullanıldı.

Karabük'ün Yenice İlçesinde hemşehrimiz Ali Karakaş ve oğulları tarafından Kurulan ve şu anda Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi'nde üretimine devam eden Sandalye Fabrikası'nın ürünleri Türkiye'deki bir çok luks otel ve restaurantın yanısıra yurt dışındada ilgi görüyor.

Mehmet Ceylan'ın Kızının Düğününde de Bu Sandalyelerden Kullanıldı.
Bu içerik 8027 kez okundu.

Karabük'ün Yenice İlçesinde, hemşehrimiz Ali Karakaş ve oğulları Sertaş Karakaş, Aytaş Karakaş ve Güntaş Karakaş tarafından Kurulan ve şu anda Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi'nde üretimine devam eden Sandalye Fabrikası'nın ürünleri Türkiye'deki bir çok luks otel ve restaurantın yanısıra yurt dışındada ilgi görüyor. 

Sandalye Fabrikası firmasının şu anda iki ayrı fabrika olarak çalışmalarına ve üretimine devam ettiği, yatırımlar süreci içerisinde, yatırım sahalarını genişletme uğraşında oldukları biliniyor.

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan'ın geçtiğimiz günlerde gösterişli bir törenle evlenen Kızı Zehra Nur'un düğün töreninin de yapıldığı Rıxos otelinin sandalyelerini de hemşehrimizin Sandalye Fabrikası firmasından tedarik ettiği öğrenilirken, bunların yanısıra ülkemizdeki çok sayıda otel, restaurant, yalı, lüks mekanlarda da aynı şekilde Sandalye Fabrikası firmasında tedarik edildiği öğrenildi.

Öte yandan Mehmet Ceylan'ın kızı Esma Nur'un düğünü eski ve yeni bir çok bakan, milletvekili, üst düzey bürokratlar ile yöremizden bazı siyaset, cemiyet ve iş adamlarının katılımıyla gerçekleşti. 

sandalye fabrikası sertaş karakaş mehmet ceylan zehra nur mehmet ceylanın kızının düğünü mehmet ali şahin bekir bozdağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı