Advert
sandalye fabrikası karabük

KOSGEB Faizsiz Kredisi Banka Çilesine Dönüştü

KOSGEB Faizsiz Kredisi Banka Çilesine Dönüştü

KOSGEB Faizsiz Kredisi Banka Çilesine Dönüştü
Bu içerik 3289 kez okundu.

Geçtiğimiz yılın son dönemlerinde az sayıda firma için başlatılan Küçük ve orta ölçekli işletmeler için 50 bin TL faizsiz kredi desteği ülke genelinde geniş yankı ve ilgi bulmuştu.

Yüzbinlerce KOSGEB üyesi firmalar müracaat etmiş, hatta firma güncellemesi için KOSGEB in internet sitesinde saatlerce mücadele vermiş sonrasında ise KOSGEB merkezlerinde kuyruklar oluşturmuşlardı.

Elli bin lira faizsiz kredinin kime nasıl çıktı soruları arasında dağıtımının ardından ilginin fazla olması nedeniyle, hükümetin çalışmaları ve kaynak bulunarak ikinci kez dağıtımı yapıldı.

Bu kez direk 50 şer bin lira yerine firma bazlı 20 bin lira da dahil farklı rakamlarda kredi almaya hak kazananlar belirlendi. Kredi çıkmayanlar tekrar üzüntü içerisinde "bana neden çıkmadı. Benim ne eksiğim yada fazlam var. Bunu bari bildirsinler. Şu Kosgeb in yaptığı değerlendirmeyi birde biz anlayalım" eleştirisi getirirken, sevinen bir çok firmanın ise sevinci yetkili bankalara gidildiğinde kırıldı. Zira kredinin verilip verilmeyeceği konusunda yetkili olan bankaların öne sürdüğü şartlar Kredi almaya hak kazanan firmaları şaşkına çevirdi.

Dertlerini sosyal medyada birbirleri ile paylaşanlar bakın neler yazdı

kosgeb faizsiz kredi kosgeb banka çilesi kosgeb banka sorunu kosgeb banka eziyeti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kaya     2017-05-11 elbet tekrar seçim olucak o zaman ne yalan söyleyeceksiniz çok merak ediyorum Suriyeliler kadar değerimiz yok kendi ülkemizde
kaya     2017-05-11 kendi esnafına bu kadar eziyet çektiren bir ülke daha yoktur vergiye gelince takır takır alın acaba neden referandumdan bir kaç hafta önce açıklandı bu KOSGEB kredisi oy için insanların duygularıyla oynadınız siz artık gidin suriyeden getirdiğiniz bizden üstün tuttuğunuz o insanlara verin o kredileride bu ayıp sizin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı