Advert
sandalye fabrikası karabük

Rektör Polat, öğrenci Kulüpleri ile Kahvaltıda Buluştu

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, öğrenci kulüpleri ile hafta sonunda Safranbolu’da düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Rektör Polat, öğrenci Kulüpleri ile Kahvaltıda Buluştu
Bu içerik 836 kez okundu.

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, öğrenci kulüpleri ile hafta sonunda Safranbolu’da düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) tarafından Safranbolu eski çarşıdaki KBÜ Çiçekler Evi Konağı’nda düzenlenen kahvaltılı toplantıya Rektör Prof. Dr. Refik Polat, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş, Safranbolu MYO Müdürü Doç. İsmail Rakıp Karaş, SKS Daire Başkanı Bünyamin Gün ve öğrenci kulüplerinin başkanları ile üyeleri katıldı.

Kulüplerin birbirleriyle kaynaşmalarının amaçlandığı kahvaltıda kulüp başkanları tek tek söz alarak kendilerini tanıttı. Ayrıca toplantıda kulüp başkanları, kulüplerinin 18 Mart Çanakkale Zaferi ile ilgili Üniversitede düzenlenecek geniş kapsamlı programa yapacakları katkıyı da paylaştı. Toplantıda konuşan Prof. Dr. Refik Polat ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş yönetim olarak kulüplerin yapmış oldukları etkinlikleri, projeleri her zaman desteklediklerini belirterek toplantıya katıldıkları için öğrencilere teşekkür etti. 

KBÜ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖR REFİK POLAT KAHVALTI ÖĞRENCİ KULÜP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı