Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Belediyesi Yeni Yollar Açmaya Devam Ediyor

Karabük Belediyesi, yeni yerleşim alanlarında kaldırım, yeni yol ve asfalt çalışmalarında hizmet atağına hız kesmeden devam ediyor.

Karabük Belediyesi Yeni Yollar Açmaya Devam Ediyor
Bu içerik 996 kez okundu.

Karabük Belediyesi, yeni yerleşim alanlarında kaldırım, yeni yol ve asfalt çalışmalarındahizmet atağına hız kesmeden devam ediyor. Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce, konutların hızla yükseldiği veyeni yerleşim alanı olan 5000 Evler Şahin Tepesi bölgesinde yol sorunu şimdiden çözülüyor.

Karabük’teki yerleşim alanlarının genişlemesi ile birlikte yeni yollara ihtiyaç duyulduğunu belirten Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Karabük’ün en büyük mahallelerinden biri olan 5000 Evler Mahallesi aynı zamanda en hızlı gelişen bir mahallemiz. Yeni yolların ve yatırımların olduğu yerlerde kalkınmanın hızla arttığı gerçeğiyle hareket ederek yeni yolları şehrimize kazandırıyoruz. Ekiplerimizin yaptığı çalışmalarla yolu olmayan bölgelerimize yeni yollar kazandırarak, konutlaşmanın da önünü açıyoruz. Ulaşım sorununu çözmekle birlikte, gelişimin yeni alanlara doğru kaymasına da katkı sağlıyoruz” dedi.

KARABÜK BELEDİYE YOLÇALIŞMASI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dikkat! Adınıza Haciz İşlemi Başlatılmış Olabilir
Dikkat! Adınıza Haciz İşlemi Başlatılmış Olabilir
Kaçak Avlanan Avcılara 31 Bin TL Ceza
Kaçak Avlanan Avcılara 31 Bin TL Ceza