Advert
sandalye fabrikası karabük

Tarihi Kentler Birliği Üyelerinden Ercan Şimşek, Başkan Aksoy'u Ziyaret etti

Tarihi Kentler Birliği Üyelerinden ve Kütahya Eskigediz Belediye Başkanı ve Ercan Şimşek Başkan Necdet Aksoy’u ziyaret etti.

Tarihi Kentler Birliği Üyelerinden Ercan Şimşek, Başkan Aksoy'u Ziyaret etti
Bu içerik 555 kez okundu.

Tarihi Kentler Birliği Üyelerinden ve Kütahya Eskigediz Belediye Başkanı ve Ercan Şimşek Başkan Aksoy’u ziyaret etti.

Safranbolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip ettiklerini ve örnek aldıklarını kaydeden Şimşek, Sayın Başkanımız 2009 yılından bu yana Safranbolu’ya damgasını vurmuştur.

Başarılı çalışmaları, projeleri, tanıtım ve turizm adına gerçekleştirdiği hizmetler her kesim tarafından takdir ile karşılanmakta. Ben gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy ise “Tarihi Kentler Birliğinde mesai arkadaşlığı yaptığımız değerli arkadaşım Sayın Şimşek’e öncelikle hoş geldiniz diyor, iltifatlarına teşekkür ediyorum” dedi. Aksoy şöyle devam etti; “Sayın Başkanında söylediği gibi amacımız 2009 yılından bu yana Safranbolu’yu halkımız ile birlikte daha yaşanılır ve dünyanın tanıdığı bir kent yapabilmek. Bu nedenle gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ben değerli mesai arkadaşım Sayın Başkanımıza ziyaretleri ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum. “

SAFRANBOLU BELEDİYESİ NECDET AKSOY ZİYARET TARİHİ KENT SAFRANBOLU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Safranbolu'nun Suyu Zehirlense Ne Olacak?
Safranbolu'nun Suyu Zehirlense Ne Olacak?
Hafif Ticari Araç İle Otomobil Çarpıştı:4 Yaralı
Hafif Ticari Araç İle Otomobil Çarpıştı:4 Yaralı