Advert
sandalye fabrikası karabük

Hollanda'da Yaşananlara Bir Tepki de MÜSİAD dan

MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur Hollanda da yaşanan devlet skandalına tepki gösterdi.

Hollanda'da Yaşananlara Bir Tepki de MÜSİAD dan
Bu içerik 789 kez okundu.

Karabük Derin Haber olarak hafta sonu Hollanda'nın Bakanlarımıza karşı yaptığı davranışlara sert tepki göstermiş ve Karabük'teki Sivil Toplum Kuruluşlarını da tepki göstermeye davet etmiştik.

MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur yaşanan olaylara karşı tepkilerini en yetkili ağızdan Genel Merkezleri ve Genel Başkanları kanalı ile verdiklerini belirtti.

Ahmet Nur açıklamasında; “Çeşitli sebeplerle Bakanlarımıza sergilenen antidemokratik tutum, Hollanda Hükümetince iki ülke ilişkilerini ve ifade özgürlüğünü göz ardı eden bir tavırdır. Hollanda makamlarının nezaketsiz açıklamaları kısa zamanda yasaklama ve kısıtlamalara, en sonunda ise şiddete dönüşmüştür. Demokrasi ve özgürlüklere bağlılığını her vesileyle vurgulayan Hollanda makamlarının bu tavırları, Hollanda’daki Türk toplumunun demokratik haklarına ve onuruna yönelik açık bir tacizdir. 
Bu hasmane tutum ve önyargılı zihniyet apaçık bir acizlik göstergesidir. Hollanda makamlarını bu tutumlarından dolayı kınıyoruz.
Hollanda ile 4 asırdır kesintisiz sürdürdüğümüz siyasi ve ekonomik ilişkilerimizi göz önüne aldığımızda, maruz kaldığımız bu kabul edilemez ve tehlikeli uygulamanın bir an önce son bulmasını ve diplomatik teamüllere uygun bir süreçle düzelmesini temenni ediyoruz” dedi.

müsiad müsiad karabük şube müsiad karabük şube başkanı ahmet nur ahmet nur hollanda açıklaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı