Advert
sandalye fabrikası karabük

KTSO BAŞKANI ÖZCAN’DAN ALMANYA VE HOLLANDA’YA SERT KINAMA

KARABÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI TUNCAY ÖZCAN’DAN ALMANYA VE HOLLANDA’YA SERT KINAMA

KTSO  BAŞKANI ÖZCAN’DAN  ALMANYA VE HOLLANDA’YA   SERT KINAMA
Bu içerik 1029 kez okundu.

Karabük Derin Haber olarak Hollanda da Bakanlarımıza karşı yapılanlar karşısında KINAMA çağrımıza, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası'ndan da açıklama geldi.

KTSO  BAŞKANI ÖZCAN’DAN  ALMANYA VE HOLLANDA’YA   SERT KINAMA

Türkiye’nin uzun zamandır ortaya koyduğu ve büyük bir kararlılıkla takip ettiği 2023 hedefleri Avrupa’daki ekonomik devleri maalesef üzmüştür. Planını, programını, hedeflerini ve stratejisini kendi başına belirleyen bir Türkiye’nin ortaya çıkması sözkonusu üzüntüyü korkuya çevirmiştir. Öyle ki, Türkiye’nin büyüyen ve bölgesel güç haline gelmeye başlayan ekonomisi, Almanya ve Hollanda’yı diplomatik krizler yaratacak, uluslararası teamülleri ve evrensel değerleri ayaklar altına alacak ölçüde tedirgin etmiştir. Bilhassa Yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin Türkiye’nin kutlu ve durdurulamaz yolculuğunu pekiştirecek olması Avrupa’nın zihninde bir kaos etkisi yaratmıştır. Yüzyıllar sonra yeniden, “Türkler Geliyor” algısının boydan boya Avrupa’yı kaplamaya başlaması, Türkiye’nin attığı adımların doğruluğunu göstermesi açısından oldukça mühimdir. Türkiye olarak Almanya, Hollanda ve sıradaki diğerülkelerin yaptıkları ve yapacakları diplomatik teamüllere aykırı söz ve eylemlere misliyle karşılık vermenin yanı sıra, ekonomik ve milli gücümüzü zirveye taşımaya devam ederek onlara bir daha unutamayacakları, hafızalarından asla silemeyecekleri okkalı bir cevap vermek mecburiyetindeyiz. Bunu da üreterek, ürettiklerimizle güçlenerek ve dünya markaları yaratarak yerine getirmeliyiz. Ben bu vesileyle Almanya ve Hollanda’nın ortaçağ zihniyetini andırır gayri diplomatik davranışlarını Karabük Ticaret ve Sanayi Odası adına kınadığımı belirtir, bu şanlı yürüyüşte Türkiye’mizin yanında olduğumuzu kamuoyuna duyurmaktan gurur duyarım.

karabük tso hollanda tuncay özcan hollanda karabük tso hollanda kınama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
komik olmayın     2017-03-14 şu ekonomik gücünü bi anlatsana Tuncay Özcan.Bir yerlere şirin görünüp mesaj vermek adına komik oluyorsunuz ancak gülmek yerine sadece acıyorum.Şu an ülkenin mevcut halini sen ekonomik olarak,siyasi olarak,uluslararası lobi olarak güçlü görebiliyorsan helal olsun.Ne içiyorsan bana da gönder,herşeyi tozpembe gösteriyor.
Ahmet     2017-03-13 Başkan helal sana...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı