Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili muhtarlarla Buluştu

Mahalle muhtarlarının her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri muhtarlar toplantısı devam ediyor. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili muhtarlarla Buluştu

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili muhtarlarla Buluştu
Bu içerik 708 kez okundu.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili muhtarlarla Buluştu. Mahalle muhtarlarının her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri muhtarlar toplantısı devam ediyor.

Her ay düzenli olarak yapılan Mahalle Muhtarlar toplantısı merkez mahalle muhtarları dernek lokalinde Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergilinin de katılımı ile yapıldı. Her ay düzenli olarak muhtarlarla istişare eden Başkan vergili, kentin gelişip güzelleşmesi için yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunmaya devam ediyor. Toplantıya Karabük Belediye Başkanı Rafet vergili, Belediye başkan yardımcısı Fatma danışman ve mahalle muhtarları katıldı.Toplantıda, mahalle muhtarlarının istek ve sorunları Başkan vergili tarafından dinlenildi ve çözüm yolları konuşuldu.

 

 

 

Karabük için birlik ve beraberlik içerisinde göreve geldiği günden bu güne hizmetlerini gerçekleştiren Karabük  Belediye Başkanı Rafet vergili hizmet için muhtarlarla bir araya gelerek istek ve yapılması gerekenleri dinledi.

sohbet havasında geçen toplantıda açılış konuşmasını Karabük Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı yaptı, havaların ısınmasıyla mahallelerdeki sorunlarımız ve bekleyen hizmetlerimiz gündeme gelmeye başlayacak sayın belediye başkanımız önümüzdeki günlerde inşallah gezici başkanlık ofisi uygulamasına başlayacak. Ve sorunları yerinde tesbit edecek. Bizi en çok heyecanlandıran 3 nisanda karabükün safranboluyu bağlayan köprü güzel bir törenle açılışı olacak. 3 nisan karabükün çok önemli bir tarihi karaabük 3 nisanda kuruluşunu kutlar insallah geniş bir katılımla özellikle devlet büyüklerimizle katılımıyla çalışmalar devam ediyor. İnsallah birlik beraberlik içersinde toplantılarımız her ay devam etmesini arzu ediyorum. 16 nisanda ülkeni geleceğini kaderini belirleyecek halk oylamasını şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temelli ediyorum.

 

karabük belediye başkanı rafet vergili rafet vergili muhtarlar toplantısı karabük muhtarlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı