Advert
sandalye fabrikası karabük

İş Adamı Çapraz'dan Üniversite Eğitimine Ağır Eleştiri

İş Adamı Çapraz'dan Üniversite Eğitimine Ağır Eleştiri

İş Adamı Çapraz'dan Üniversite Eğitimine Ağır Eleştiri
Bu içerik 3784 kez okundu.

İş Adamı Çapraz’dan Üniversite Eğitimine Sert Eleştiri

Karabük Haddeciler Derneği Başkanı, iş adamı Nazım Çapraz eğitim sistemindeki yanlışlıklara vurgu yaparak Üniversite eğitimini sert şekilde eleştirdi.

Nazım Çapraz, yıllarca öğrencileri para musluğu olarak gören dersane sisteminin ardından Üniversite eğitiminin de yeterli olmadığına vurgu yaptı. İş Adamı Çapraz; “ Özel dersaneler öğrencileri yetiştirmiyor. Tek bir hedef var oda üniversiteyi kazandırmak. Üniversiteyi kazandıktan sonra bir an önce mezun olsun çıksın diye çok başarılı sayamayacağım profesörler elinde bomboş tım tıkır rozet takıp piyasaya gelen bir nesil var. Bütün branşlarda. Biz bunu yaşıyoruz ve çok sıkıntıda çekiyoruz. Dünyadan bihaber bir gençlik yetişiyor. Üniversite mezunuyum diye övünüyor ama bomboş. Masa versen masada oturacak hali yok. İş versen işi takip edecek hali yok.” Diyerek böyle bir nesilin yetiştiğine işaret etti. 

nazım çapraz eğitim kalitesi kötü nazım çapraz yetersiz profesörler nazım çapraz üniversiteler yetersiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
tonyukuk     2017-03-28 N.çapraz bugünlerde her konuda fikrini beyan ederek gündeme gelme,gündemde kalma telaşında.Bu değerlendirmeyi yapacak hakkı kendinde gören çaprazın eğitimi nedir merak ettim. Türk gençliğine bu kadar haksızlık etmeyin.Çetin rumuzlu arkadaşın da dediği gibi %50 oranında !!! donanımlı,literatür takip eden,analitik düşünceye sahip bir gençlik de var.Onları eğitiminize, çapınıza bakmadan yargılamak yerine değer verin,güvenin.Elin Suriyelisini kalifiye diye yutturacağınıza,kendi gençliğinize güvenin
Çetin     2017-03-28 %50 oranında iyi ve istekli bir gençlik yetişiyor. Yeterki onlara yön verin ve onlara değerli olduklarını hissettirin. Yeni bir kavram anlatıldığında, gözlerinde ki parıltıyı görebiliyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı