Advert
sandalye fabrikası karabük

KBÜ Sempozyumunda Demir Çelik Konuşulacak

KBÜ Sempozyumunda Demir Çelik Konuşulacak

KBÜ Sempozyumunda Demir Çelik Konuşulacak
Bu içerik 942 kez okundu.

Karabük Üniversite'sinde  3. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu başlıyor

Karabük Üniversitesi (KBÜ)’nde 3 Nisan Demir Çelik Fabrikaları'nın temellerinin atılması ve Karabük'ün kuruluşu etkinlikleri kapsamında organize edilen ve üç gün sürecek olan 3. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu (UDCS 2017) başlıyor.

ÜÇ GÜN BOYUNCA DEMİR ÇELİK SEKTÖRÜ KONUŞULACAK

Karabük Üniversitesi Demir Çelik Enstitüsü Müdürlüğü ve Kongre Koordinasyon Birimi tarafından 3-4-5 Nisan tarihlerinde düzenlenecek 3. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu’nda bilim insanları ve sektör temsilcileri bir araya gelecek. Ülkemizden ve yurt dışından demir çelik alanında önemli isimlerin yer alacağı Sempozyumda; Akreditasyon & Sertifikasyon, Otomasyon, Döküm, Kaplama & korozyon, Enerji, Çevre, Şekillendirme & İşleme, Isıl işlem, Pazarlama & Finans, Malzeme Test Makineleri, Metalurji ve Malzeme, Kaynak ve Kesme gibi ana konular ele alınacak.

Sempozyumun açılışı ve ilk sunumlar 3 Nisan Pazartesi günü saat 10.00’da Hamit Çepni Konferans Salonu’nda yapılacak, ardından Sempozyum Demir Çelik Enstitüsü’nde devam edecek.

“İlgi duyan herkesi bekliyoruz”

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, demir çelik alanında çalışan bilim insanlarını, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğrenciler ve konuya ilgi duyan herkesi 3.’sünü gerçekleştirecekleri Demir Çelik Sempozyumu’na davet etti. Rektör Polat “Sempozyumumuzda her zaman olduğu gibi bu yıl da amacımız birbirinden değerli katılımcıların sosyal, kültürel ve akademik disiplin anlayışlarını paylaşarak ve bilgi birikimlerini aktararak her bir katılımcının kişisel gelişimine katkı sağlamasıdır” dedi.

kbü sempozyum kbü demir çelik karabük üniversitesi demir çelik sempozyumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı