Advert
sandalye fabrikası karabük

Şahin Köy Köy Gezip Referandumu Anlatıyor

Şahin Köy Köy Gezip Referandumu Anlatıyor

Şahin Köy Köy Gezip Referandumu Anlatıyor
Bu içerik 972 kez okundu.

Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin Karabük'ün merkez ve ilçelerinde köy köy gezerek 16 Nisan'da yapılacak anayasa değişikliği referandumu ile ilgili vatandaşları bilgilendiriyor.

ŞAHİN; “Tek devlet, tek millet, tek bayrak ve tek vatan olmaya devam edeceğiz”

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Tek devlet, tek millet, tek bayrak ve tek vatan olmaya devam edeceğiz.

Eski TBMM Başkanı ve  AK Parti  Karabük  Milletvekili Mehmet  Ali Şahin, "Tek devlet, tek millet, tek bayrak ve tek vatan olmaya devam edeceğiz. Bunları güçlendirmek için bu yeni sistemi getirdik. Onun için  AK Parti, MHP, BBP olarak bunun arkasındayız. Bu ülkenin milliyetçi muhafazakar seçmeni bunun arkasında. ve CHP'li vatandaşlarımızı da buna destek vermeye çağırıyorum." dedi.

16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Halk oylaması çalışmları kapsamında Eskipazar ilçesinde sivil toplum örgütü temsilcileriyle de bir araya gelen Şahin, daha sonra İsmet Paşa, Boncuklar, Babalar ve Üçevler köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

Karabük'ün  Eskipazar ilçesine bağlı Keçeler köyünde vatandaşlarla bir araya gelen Şahin, burada yaptığı konuşmada, anayasa değişikliği hakkında bilgi aktardı.

Şimdiki sistemi 4 vitesli ve saatte 90 kilometre hıza sahip bir arabaya benzeten Şahin, "Cumhurbaşkanlığı  Hükümet Sistemi"ne geçilince 5 vitesli ve saatte 140 kilometre hıza ulaşabilen arabaya sahip olacaklarını ifade etti.

"Ülke için böyle bir model fayda getirecektir."

Amaçlarının,  Türkiye'nin daha hızlı büyümesi, gelişmesi ve ilerlemesi olduğunu kaydeden Şahin, "Tek devlet, tek millet, tek bayrak ve tek vatan olmaya devam edeceğiz. Bunları güçlendirmek için bu yeni sistemi getirdik. Onun için  AK Parti, MHP, BBP olarak bunun arkasındayız. Bu ülkenin milliyetçi muhafazakar seçmeni bunun arkasında. ve CHP'li vatandaşlarımızı da buna destek vermeye çağırıyorum. Ülke için böyle bir model fayda getirecektir." diye konuştu.

Türkiye'nin artık koalisyon dönemlerinden kurtulacağını belirten Şahin, " Hükümet kurulamama gibi bir sorun olmayacak.  Türkiye'de hükümetlerin ömrü 16-17 ay olmuştur. 16 ayda herhangi bir hizmetin gerçekleşmesi mümkün değildir. 16 ayı ortalama söyledim. 65 hükümetin 34 tanesinin ömrü bir yıldan az sürmüştür. 20 günlük hükümetler var, bir aylık hükümetler var.  İtalya'da anayasa değişti, koalisyonlar yasaklandı. Çünkü onlar da çok çekti koalisyonlardan." diye konuştu.

"Cumhubaşkanlığı  Hükümet Sistemi" ile gelecek olan yenilikleri madde madde anlatan Şahin, terör örgütlerinin ve  Türkiye'nin büyümesinden rahatsız olan bazı ülkelerin sandıktan "Hayır" çıkmasını istediklerini kaydetti.

Konuşmasının ardından ilçe merkezinde sivil toplum örgütü temsilcileriyle de bir araya gelen Şahin, daha sonra  İsmet Paşa, Boncuklar, Babalar ve Üçevler köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

Mehmet ali şahin eskipazar mehmet ali şahin referandum mehmet ali şahin evet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı