sandalye fabrikası

Safranbolu Bld Başkanı Aksoy Polis Haftasını Kutladı

Safranbolu Bld Başkanı Aksoy Polis Haftasını Kutladı

Safranbolu Bld Başkanı Aksoy Polis Haftasını Kutladı
Bu içerik 344 kez okundu.
Advert

Safranbolu Belediye Başkan Aksoy’un 10 Nisan Polis Haftası Kutlaması

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Her Yıl 10 Nisanda Kutlamaları Yapılan Polis Haftası Nedeni İle Bir Mesaj Yayımladı.

Aksoy mesajında şu görüşlere yer verdi: "Polis Teşkilatımız; dirlik ve düzeni sağlamada üzerine düşen görevi her türlü şartta layıkıyla yerine getiren, devletin ve milletin bölünmez bütünlüğünü yüreğinde hisseden, huzur ve güvenliği sağlamak uğrunda canlarını tehlikeye atarak bu kutsal görevi 169 yıldır başarıyla yerine getiren, nadide ve köklü bir teşkilattır.

Türk Polis Teşkilatı'nın şerefli mazisinden bugüne kadar ülkemizin birliğine ve beraberliğine gösterdiği önemi göz ardı etmemiz asla mümkün değildir. Polislerimiz; millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde olma ruhunu, vatan aşkını, bayrak sevgisini en iyi anlatan örnek vatandaşlardır. Polisin sadece suçluyu yakalamada değil, suçu önlemede de sorumluluğu bulunduğu ve bu anlamda suçu oluşmadan önlemede büyük gayret gösterdiği de gözden kaçmamalıdır.

Polis Teşkilatımız; kuruluşunun üzerinden geçen 172 yıl içinde gittikçe güçlenmiş, son model araç ve gereçlerle donatılmış, teknolojik alt yapıya sahip, dünya polis teşkilatlarıyla bütünleşmiş modern bir teşkilattır.

Bu vesile ile Polis Teşkilatımızın 172. kuruluş yıldönümünde tüm polislerimizi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyor, tüm polis kardeşlerimi Cehabı Hakka emanet ediyorum"

necdet aksoy polis safranbolu belediye başkanı polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardemir 3 Nisan Kutlama Mesajı
Kardemir 3 Nisan Kutlama Mesajı
Başbakan Açıkladı Hayal Gerçek Oluyor
Başbakan Açıkladı Hayal Gerçek Oluyor