sandalye fabrikası

Hastalar Sandıklara Taşınacak

Karabük İl Sağlık Müdürlüğü Hastaları Sandıklara Taşıyacak

Hastalar Sandıklara Taşınacak
Bu içerik 446 kez okundu.
Advert

Hastalar Sandıklara Taşınarak Oy Kullanmaları Sağlanacak

Karabük Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre;

Bilindiği üzere 16 Nisan 2017 tarihinde 6771 sayılı Kanun çerçevesinde Anayasa Değişikliği Halkoylaması yapılacaktır. Bakanlığımızın talimatları gereği İlimizde İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından;  gerek evinde sağlık hizmeti alan gerekse hastanede yatan, sağlık yardımı almaksızın oy vermeye gidemeyecek vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla gerekli düzenleme ve çalışmalar yapılmaktadır. Hastalarımızın halkoylaması ilgili talepleri evde sağlık hizmetleri çağrı merkezimizin 444 38 33 numaralı telefonuna yapılacaktır.

Hastalarımızın sağlık durumuna göre acil yardım ambulansı, hasta nakil ambulansı ve Evde Sağlık Hizmetleri nakil araçlarıyla vatandaşlarımız oy verecekleri merkezlere taşınacak ve oy kullanmalarına müteakiben alındıkları mahalle geri götürüleceklerdir.

Evde Sağlık Hizmeti alan kayıtlı hastalarımıza ulaşmak ve oy kullanacak olanları belirlemek için çağrı merkezimiz vatandaşlarımızı aramaktadır. Kendisine ulaşılamayan vatandaşlarımızın oy kullanma talepleri olması halinde 444 38 33 numaralı telefona bildirim yapmaları gerekmektedir. Bu hat halkoylamasının yapıldığı gün de hizmet verecektir.

 

KARABÜK il sağlık müdürlüğü karabük hastalar sandık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardemir 3 Nisan Kutlama Mesajı
Kardemir 3 Nisan Kutlama Mesajı
Başbakan Açıkladı Hayal Gerçek Oluyor
Başbakan Açıkladı Hayal Gerçek Oluyor