Advert
sandalye fabrikası karabük

Şahin, Hızlı Kalkınma İçin Anayasa Değişikliği

Şahin, Hızlı Kalkınma İçin Anayasa Değişikliği

Şahin, Hızlı Kalkınma İçin Anayasa Değişikliği
Bu içerik 769 kez okundu.

Şahin, “Anayasa Değişikliği İle Türkiye Daha Hızlı Kalkınacak”

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, 16 Nisan’da yapılacak olan halk oylaması ve anayasa değişikliği ile bilgilendirme çalışmaları kapsamında Eflani İlçesi’ni ziyaret etti.

Milletvekili Şahin,  Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve beraberindeki heyetle ilk olarak Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek, öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

Daha sonra Saraycık köyüne giden Şahin burada da köylülerle sohbet ederek, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasına ilişkin bilgi verdi.

Mevcut sistemle ülkenin önünün açılmadığını belirten ve geçmişte sistem nedeniyle yaşanan krizlerden bahseden Şahin, anayasa değişikliğiyle Türkiye’nin daha hızlı kalkınacağını söyledi.

Türkiye’nin daha hızlı kalkınması ve diğer ülkelerden daha hızlı gelişmesi için yeni bir sistemi Türkiye’ye kazandırmaya çalıştıklarını ifade eden Şahin; “ Bizler ülkemizin, milletimizin her zaman iyiliğini düşündük. 16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında evet çıkarsa Türkiye kaosa girecek, diyorlar. Evet, çıkarsa Cumhuriyet Halk Partisi kaynayacak. Muhtemelen hemen bir erken kurultay olacak, muhtemelen Kılıçdaroğlu, koltuğunun sallantı da olduğunu görüyor. O neden ile hayır çıksın da koltuğumu koruyum, diye gayret ediyor; ama bizim için önemli olan Türkiye’dir.  Sizler AK Parti olarak bizlere her daim destek oldunuz; fakat bizler şuan kendimiz için bir talepte bulunmuyoruz. Bizler Türkiye için sizlerden talep de bulunuyoruz. Türkiye’nin geleceği için Türkiye’nin daha hızlı kalkınması için, 2023’e geldiğimizde Cumhuriyetimizin 100. yıldönümünde daha gelişmiş bir Türkiye için ve 2023’den 2030’a doğru dünyanın gelişmiş 10 ülkesi arasına Türkiye girsin istiyoruz. Bu amaçlar doğrultusunda sizlerden 16 Nisan’da destek istiyoruz” diye konuştu.

Şahin, daha sonra beraberindeki heyetle Göller,  Çal, Çukurgelik,  Güllüce, Pınarözü,  Akören, Aday ve Çavuşlu köylerine giderek köylülerin sorunlarını dinledi.

mehmet ali şahin hızla kalkınma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı