Advert
sandalye fabrikası karabük

Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eren Huzur ve Barışa Dikkat Çekti

Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eren Huzur ve Barışa Dikkat Çekti

Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eren Huzur ve Barışa Dikkat Çekti
Bu içerik 1575 kez okundu.

Ak Parti Karabük Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eren referandum sonrası başlayan tartışmalara ilişkin basın açıklaması yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın "referandum bitmiştir, bu saatten sonra senin benim tartışması abesle iştigaldir" açıklaması ardından, eleştirilere sağduyulu bir açıklama yaparak huzur ve barışa dikkat çekti.

Eren yaptığı açıklamada; "Ülkü ve Ocak Kültürü Adına Basına Yapılan Açıklamalar Ocak Kültürü ve Anlayışına Yakışmayan ve Adabı Muaşeret Kurallarına Uymayan Bu Cümleler 
‘’Şeref yoksunu, adamsanız çıkın karşıma müptezel önünden ye, az ötede oynayın, bozkurt yelesinde bit arayan kendi evinde it arasın ‘’
Peygamber ocağı olarak bilinen ocak kültürüne ve iki cihan güneşi sevgili peygamberimiz HZ.MUHAMMET 
( S.A.V) ın dili değildir. Bu sözler Türk İslam Müferriki SEYİT AHMET ARVASİ’nin Türk milliyetçi öğreticisine uygun değildir. Bu anlayış başta Alparslan Türkeş’in, misyonuna uygun söylemler değildir.
Ülkü ocağı milletine insanlığına karşı derin sevgi, örf, adet ve büyüklerine karşı saygı hislerini taşıyanların ülküsü ve ocağıdır.
Eleştiri söz söyleme analiz yapma her fert ve siyasi partinin hakkıdır, bu hak sevgi ve saygı çerçevesinde Türk örf, adet, gelenek ve göreneklerine uygun bir dilde yapılması toplumsal kuraldır.
Yapılan halk oylaması bir siyasi parti seçimi değildir. Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı DEVLET BAHÇELİ ‘ nin önerisi ve Adalet ve Kalkınma Partisi genel başkanı sayınBİNALİ YILDIRIM ve Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN ‘ın destekleri ile ve en son büyük birlik partisi genel başkanı MUSTAFA DESTİCİ ‘nin katkıları ile halkımıza sunulmuş Türk milletini geleceğinin oylamasıdır. Sonuçta evet- hayır diyende kaybetmemiştir. Türkiye Cumhuriyeti devleti, aziz milletimiz, Türk İslam dünyası ve mazlum milletler kazanan olmuştur.
Biz AK Gençlik olarak şehrimizin ve ülkemizin huzur ve barışı için ‘’SÖZ GÜMÜŞSE SÜKUT ALTINDIR’’ anlayışı ile hareket edeceğimize ve aziz milletimize atalarımızın bırakacağı güzel yurdumuza hizmet etmek için gençliğimizi Türk İslam örf, adet ve geleneklerimize göre yetiştireceğimize söz veririz."
dedi.

ak parti karabük gençlik kolları ak parti karabük hakan eren
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı