Advert
sandalye fabrikası karabük

Şimdi de EVET'e Destek Veren Firmalara Boykot Çağrısı Yapıyorlar!

Şimdi de EVET'e Destek Veren Firmalara Boykot Çağrısı Yapıyorlar!

Şimdi de EVET'e Destek Veren Firmalara Boykot Çağrısı Yapıyorlar!
Bu içerik 3273 kez okundu.

Referandum sonucunu bir türlü kabul edemeyen bazı cenahlar şimdi de referandum sürecinde EVET'e destek veren iş dünyasını karıştırma çabasına girdiler.

Sosyal medya twitter üzerinden başlatılan boykot kampanyası ile ülkede ekonomik istikrarı ısrarla vurgulayan ve destek veren firmalara saldırarak ürünlerinin tüketilmemesi yönünde boykot kampanyasına başladılar.

Yıllardır ödemeler dengesindeki çok büyük açıkları ve milyarlarca dolar ithalatı ile Avrupa'nın kazanç bahçesi haline getirilmişti. Ülkemiz insanı fakirliği, kuyrukları, yokluğu yıllarca çekerken, Avrupa insanı bizim gibi kaçanç bahçesi ülkelerden kazandıkları paralar ile ekonomilerini devleştirip insanlarını refah içerisinde yaşatıyorlardı.

Son yıllarda ülkemizin ekonomik olarak ayağa kalkmaya başlaması, iş dünyası ile üst üste büyümeye başlaması, dev yatırımlar, kazanç bahçeleri kaybolmaya başlayanların korkulu rüyası olmaya başladı.

Türk halkının sağduyusu, milli ekonomiye sahip çıkmasını hazm edemeyenlerin uzantıları, gezi, tencere tava sokağa çıkma davetlerinin ardından şimdi de referandum sürecinde istikrar için EVET'e destek veren firmalara boykot çağrısı yaparak ülkeyi ekonomik olarak ablukaya alma çalışmalarına başladılar.

Sinema ve sahne sektöründen birçok ünlünün destek verdiği boykot kampanyası tepkiler çekmeye de başladı.

evet firmalara boykot kampanyası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
tonyukuk     2017-04-21 ekonominin %70 ini sırtlayan yerlerden hayır çıkınca telaş başladı anlaşılan.Geri kalan %30 size yeterde artar bile; suyuna ekmek banarsınız.
lümpen     2017-04-21 Bu halk fakirlikle boğuşurken bunlar yıllardır göbek kaşıyorlardı. Düzen bozuldu, geçmişin hayal etmeye devam ediyorlar
demokles     2017-04-21 hayırcılara fetöcü, terörist, vatan haini derken iyi de; hayırcılar üç tane bisküvi almayınca mı akla geldi "neyin kafası" olduğu? iki yüzlüsünüz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı