Advert
sandalye fabrikası karabük

SAKEM Ürünleri Görücüye Çıktı

SAKEM Ürünleri Görücüye Çıktı

SAKEM Ürünleri Görücüye Çıktı
Bu içerik 954 kez okundu.

Emek SAKEM’den Muhteşem Sergi

Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ) 2016 – 2017 yılı kurslarında yapılan el emeği göz nuru eserlerin sunulduğu sergilerin açılışlarına devam ediyor.

221 farklı branşta 5556 kursiyere hizmet vermekte olan SAKEM, 2016 – 2017 yılında verilen kurslarda çalışmaları gerçekleştirilen çeşitli ürünlerin sunulduğu sergilerden bir diğerini de Emek Şubesinde açtı.

Katılımın yoğun olduğu açılışa Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un yanı sıra İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sezai Öztaş, İlçe Nüfus Müdürü mesut Karagözoğlu, SAKEM Yetkilileri, Kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, SAKEM bünyesinde gerçekleşen kurslarda böylesi güzel eserleri görmek bizleri ziyadesi ile mutlu etmekte” dedi.

SAKEM’in her dönem birbirinden değişik eserlerle halkın karşısına çıktığını ifade eden Aksoy, “2010 yılından bu yana, yani bu kadar kısa sürede bir marka olmak kolay değil. SAKEM bunu başardı. Yine Gerçekleştirilen kursları İş- Kur ve halk Eğitim Merkezimiz paydaşlığında açıyoruz. SAKEM’in bir özelliği de her şubemizin çalışmaları birbirinden ayrı. Bu gün açacağımız sergilerde de Emek SAKEM Şubemize has esreleri sunacağız. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.  

SAKEM sakem ürünleri safranbolu belediyesi sakem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı