Advert
sandalye fabrikası karabük

Dumaner Patladı. "Yetkililer Duyarsız Kaldı"

Dumaner Patladı. "Yetkililer Duyarsız Kaldı"

Dumaner Patladı.
Bu içerik 4611 kez okundu.

Esnaf Oda Başkanları Neden Sessiz başlıklı haberimizin ardından Haber Merkezimizi arayan Safranbolu Esnaf Odası Başkanı Muammer Dumaner, yaptığımız haber ve duyarlılığımıza teşekkür ederken açtı ağzını yumdu gözünü.

YETKİLİLER DUYARSIZ KALDI

Safranbolu Esnaf Odası Başkanı Muammer Dumaner Karabük Derin Haber'e yaptığı açıklamada bu çadır ticareti alanlarının açılmaması için çok uğraştığını belirterek; "Olanlara karşı sessiz kalmadım. Ben duyarsız değilim. Safranbolu Ticaret Odası ile basın açıklaması yaptım. Buranın açılmaması için esnaflardan imza topladım. Belediye Başkanına topladığım imzaları verdim. Vergi Dairesine Gittim. Hatta Defterdar beye gittim ağırdan Aldı. Hatta Defterdar beyin yanına gittim. Burada kaçak iş yapıyorlar, esnafımız zaten zor durumda dedim. Defterdar bey bir tane denetim elemanı göndermedi. Herkes gidişine bırakıyor. Tarıma gittim 14 tane dükkân ile ilgili denetim yapılmasını söyledim. Ancak bu kadar çabaya rağmen aciz kalıyoruz." dedi.

BELEDİYE BAŞKANI 3.500 TL ALDIĞINI SÖYLEDİ 

Safranbolu Esnaf Odası Başkanı Muammer Dumaner açıklamasının devamında; "Belediye Başkanı ile kaç kere görüştüm bunu kısa kes, ne zaman kesiyorsun dedim. Bu organizasyonda ön ayak olan Safranbolu Belediye Meclis üyeleri var. Başkana sordum. Ne alıyorsun buradan dedim. Dedi günlüğüne 350 TL alıyorum. 10 günlüğü 3.500 TL eder. Bende kendisine ben sana vereyim 3.500 TL burayı boş bırak dedim.  Ancak gücümüz yetmedi." dedi. 

 

safranbolu esnaf odası muammer dumaner
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ELİEYİOĞLU, Hakan (Sağlık Memuru)     2017-05-15 Sayın Dumaner, ben memleket insanı bir sağlıkçıyım, toplumcu-gerçekçiyim. Meseleye toplum ve çevre sağlığını tehdit edici bir uygulama olarak bakalım ilk başta. Açıkta satışa arz edilen başta saç kavurma ve cağ kebap' ın imal edildikten sonraki safhası belirsiz. Şöyle ki, ürünlerin üretim ve tüketilme sürelerinden halk bihaber. (Dolma, içli köfte..v.s) Kamu idaresi halkın sağlığını güvence altına alıp esnafı rahatlatabilmeli. Idarecilik yapabilene ulvi bir hizmettir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı