Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Mv Uysal'dan Ramazan Mesajı

Karabük Mv Uysal'dan Ramazan Mesajı

Karabük Mv Uysal'dan Ramazan Mesajı
Bu içerik 681 kez okundu.

AK Parti Karabük Milletvekili Milli Eğitim, Kültür,  Gençlik ve Spor Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, 'Ramazan Ayı’ münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Ramazan Ayı'nın bir esenlik ayı olduğunu belirterek, nefislerin yıkandığı, gönüllerin ayıklandığı, sofraların bereketlendiği, içinde rahmet, mağfiret ve kurtuluşun gizlediğini söyledi.

Milletvekili Uysal mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bu ay, oruç gibi pek çok hikmetlerle dolu bir ibadetin yerine getirildiği, insanî ve ahlakî erdemlerin daha güçlü şekilde hayata yansıdığı, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın, sevgi ve nimetleri paylaşmanın zirveye çıktığı eşsiz bir aydır.
İslam coğrafyasında da yaşanan tüm acıların ve zulümlerin son bulmasını, aynı zamanda Ramazan’da oluşan manevi atmosferin, bütün bir yıla yayılarak Ülkemizde birlik ve beraberliğe çevrilmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.
Bu duygular içerisinde Karabüklü hemşehrilerimiz başta olmak üzere milletimizin ve İslam aleminin Ramazan ayını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını dilerim" dedi.

BURHANETTİN UYSAL RAMAZAN MESAJI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?