Advert
sandalye fabrikası karabük

Rektör Polat Kuruluş Yıldönümünü Amerika'dan Kutladı

Rektör Polat Kuruluş Yıldönümünü Amerika'dan Kutladı

Rektör Polat Kuruluş Yıldönümünü Amerika'dan Kutladı
Bu içerik 2730 kez okundu.

Bugün Karabük Üniversitesi'nin kuruluşunun 10. yıldönümü. Kuruluş Yıldönümünde ne tür etkinliklerin yapılacağı merak edilirken, Rektör Polat  sık sık yaptığı yurt dışı seyahatlerine yenisi ekledi. Polat saat farkını unutmuş olsa gerek Amerika sehayatinde olduğu akşam saatlerinde basın kuruluşlarına bir kutlama mesajı gönderdi. 

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ın 10. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Karabük Üniversitesi’nin 10’uncu kuruluş yıl dönümü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Rektör Prof. Dr. Refik Polat mesajında;

“Değerli Karabük Üniversitesi ailesi;

Bugün büyük bir mutlulukla söylüyoruz ki; Karabük Üniversitemizin 10. Kuruluş ve İstanbul’un Fethi’nin 564. Yıldönümü. Hepimize kutlu olsun.

29 Mayıs 2007 yılında kurulan, sürekli gelişen, büyüyen ve çağın gereksinimlerini yakalamaya çalışan Karabük Üniversitesi ülkemizin yeni ve öncü üniversitelerinden biri haline gelmiştir.

Kuruluşundan bugüne uygulanan başarılı yönetim politikasının amacı; ülkemizin temel değerleri ve stratejik hedeflerine uygun eğitim hizmeti sunmak, evrensel geçerliliği olan bilgi ve beceriler ile donatılmış bireyler yetiştirmek, bilime katkı sağlayacak, ülkede ve dünyada kullanılabilir ve paydaşlara yararlı olacak bilgi ve teknoloji üretmek, mensuplarının ve toplumun sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif gelişimine katkı sağlayacak etkinlikler düzenlemektir. Tüm bu amaçlar doğrultusunda bölgemizin ve ülkemizin ihtiyaçlarına cevap verecek projeler ve atılımlarla genç bir üniversite olmamıza rağmen globalleşme yolunda oldukça büyük bir mesafe kat etmiş bulunuyoruz.

Karabük’ümüz ile bütünleşen, üniversite şehir işbirliğinin en güzel örneğini uygulayan ve bilimin önderliğinde yapmış olduğu çalışmalarla ülkemizin gelişmesine büyük katkı sağlayan üniversitemizin 10. Yılını ve İstanbul’un Fethi’nin 564. Yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyor, üniversitemizin bugünlere gelmesinde büyük katkıları olan kurucu rektörümüz Prof. Dr. Burhanettin Uysal’a, Dekanlarımıza, Müdürlerimize, İdarecilerimize, Akademik, İdari ve diğer personellerimiz olmak üzere, Kamu Kurum ve Kuruluşu temsilcilerine, Hayırsever İşadamlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarına, değerli Karabük halkına, sanayicilerimize, üniversitenin gelişmesi ve kalkınması için desteklerini esirgemeyen herkese sevgi ve saygılarımı sunar, 10. Kuruluş yıldönümünün hayırlara vesile olmasını temenni ederim.” dedi.

REFİK POLAT AMERİKA SEHAYATİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gerçek     2017-07-11 Bir konuda eleştiride bulunmak istiyorsan önce o konuda bilgili olmanız gerekir.Kbu nun rektörü beş senedir değil son iki senedir görevde, Karabük Üniversitede bu son iki yılda öğrenci sayısını 14000 artırdı ve üniversiteye yeni bir hava geldi.
öğrenci     2017-06-06 Gerçekten yazıklar olsun.Beş yıldır Kbü'de okuyorum.Neydi ne oldu diye son beş yıla baktığımızda gerçekten içler acısı bir hal aldı üniversitemiz. Okulla alakası olmayan bir rektörümüz var. Halbuki Burhanettin hocayla kampüs içerisinde veya herhangi bir etkinlikte karşılaşmak, fırsatı varsa sohbet etmek normal birşeydi.Bu sene inanın bana hiçbir kayda değer etkinlik yapılmadı.Yapmış olmak için yaptıkları saçma sapan etkinliklere ise zorla gitti bir avuç öğrenci...Adeta bir çöküş dönemine girildi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı