Advert
sandalye fabrikası karabük

Emekliler derneği Mevlid-i Şerif okutacak

Emekliler derneği tarafından okutulacak olan Mevlid-i Şerif, ebediyete intikal etmiş emekli, dul ve yetimler için okutulacak.

Emekliler derneği Mevlid-i Şerif okutacak
Bu içerik 675 kez okundu.

Başkan Bulut; '' Mevlid okutacağız.''

   Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha idrak etmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz. Gönül isterdi ki, bu Ramazan ayında İslam aleminde bulunduğumuz coğrafyada akan kanlar dursun, insanlar kardeşçe yaşasın. Ülkemizde ki alçak ve hain terör bitsin, ocaklar sönmesin. İnşallah tutulan oruçların, kılınan namazların, verilen fitre ve sadakaların yüzü suyu hürmetine dualarımız kabul olur, akan kanlar durur.

Emekliler Derneği Karabük Şubesi olarak biz de bu Ramazan ayında hayırsever insanlarımızdan aldığımız kumanyaları gerçek ihtiyaç sahibi dul ve yetimlerimize vermeye ve ulaştırmaya gayret ettik.

Yine  13 Haziran Salı günü öğle namazına müteakip Fevzi Çakmak Merkez Camisinde, 14 Haziran Çarşamba günü öğle namazına müteakip 5000 Evler Merkez Camisinde, 15 Haziran Perşembe günü öğle namazından evvel Eskipazar Merkez Camisinde mevlid-i şerif okutulacaktır. Tüm halkımız davetlidir.

Değerli basın mensupları. Bildiğiniz gibi Karabük’te başlatılan adına hayırlı proje dediğimiz, evi olmayan emeklilerimize Toki tarafından yapılacak olan evlerin 1. etabı Kirkille’de yapımına devam edilmektedir. İnşallah önümüzdeki sene Nisan ve Mayıs aylarında hak sahiplerine teslim edilecektir. 

karabük mevlid-i şerif karabük emekliler derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı