Advert
sandalye fabrikası karabük

Ramazan Eğlenceleri her kesime hitap ediyor

Ramazan ayı nedeniyle ilk günden bu yana düzenlenen etkinliklere 7'den 70'e çok sayıda vatandaş ilgiyle katıldı.

Ramazan Eğlenceleri her kesime hitap ediyor
Bu içerik 500 kez okundu.

 

      Ramazan Ayının gelmesiyle birlikte vatandaşların güzel bir Ramazan Ayı geçirmesi için çeşitli etkinlikler düzenleyen Karabük Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan şenliklerini başlattı. Ramazan etkinliklerini vatandaşların ayağına getiren Karabük Belediyesi, sunduğu hizmetlerle Ramazan Ayının daha huzurlu, güvenli ve mutlu geçmesine önemli katkılarda bulunuyor.

       Ramazan etkinliğine Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cavit Kesginci, Kartaltepe Mahallesi Muhtarı Halil İbrahim Kaya ile 7’den 70’e çok sayıda mahalle sakini katıldı.

       Karabük Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ramazan Ayı etkinlikleri çerçevesinde, Karabük Belediyesi Kent Orkestrası ve Ses Sanatçısı Recep Karagöz’ün seslendirdiği birbirinden güzel eserler dinleyicilerden büyük alkış aldı. Ücretsiz ikramların olduğu etkinliğe vatandaşların katılımı oldukça yoğundu. Çocuklara yönelik oyun ve yarışmalarla devam eden program geç saatlere kadar sürdü.

 

     

karabük ramazan şenlikleri karabük recep karagöz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?