Advert
sandalye fabrikası karabük

Mezarlıklar Bayram Ziyaretlerine Hazırlanıyor

Ramazan Bayramı öncesi, Karabük Belediyesi mezarlıkları bayram ziyaretlerine hazırlıyor.

Mezarlıklar Bayram Ziyaretlerine Hazırlanıyor
Bu içerik 501 kez okundu.

     Karabük’te il genelindeki mezarlıklarda yapılan temizlik çalışmalarına Ramazan ayı ve bayram ziyaretleri için hız kazandırıldı.

     Karabük Belediyesi’nin sorumluluk alanında bulunan bütün mezarlıklarda, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen ağaç budama, ot biçme, temizlik, bakım ve onarım çalışmaları sonrasında vatandaşlarımız sağlıklı bir oramda yakınlarının mezarlarına bayram ziyaretlerini gerçekleştirebilecekler.

     Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili konuyla ilgili yaptığı açıklamada ise; “Mübarek Ramazan Ayı münasebeti ile Karabük’te bulunan camilerimizin temizlik işlemlerini bitirdikten sonra Ramazan Bayramı öncesi mezarlıklarımızda Belediyemizin Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından temizlik ve bakım çalışmaları başlamıştır. Ekiplerimiz mezarlıklarda çevre düzenlemelerinin yanı sıra, kırılan ve deforme olan alanlarda gerekli çalışmaları da yapıyor. Mezarlıklarda başlattığımız çalışmaların tamamlanmasıyla, vatandaşlarımız ziyaretlerini daha rahat ve huzurlu bir şekilde gerçekleştirmiş olacaklar” ifadelerini kullandı.

karabük mezar düzenlemesi karabük rafet vergili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?