Advert
sandalye fabrikası karabük

Türk Polisine Desteğimiz Her Zaman Devam Edecek

Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Emniyet teşkilatına katkılarımızdan dolayı Karabük Derin Haber'i onurlandırarak teşekkür plaketi verdi.

Türk Polisine Desteğimiz Her Zaman Devam Edecek
Bu içerik 2707 kez okundu.

Yayın hayatına girdiğimiz günden bu yana, olaylara ve gelişmelere bakış, analiz ve yorumları ile başta saygıdeğer halkımız olmak üzere bir çok kesimden ilgi, teşekkür ve takdir alan Karabük Derin Haber doğru haberin adresi, gerçeklerin aynası olmaya devam ediyor.

Her ne kadar sessiz gibi görünen, çeşitli sebepler ile yorum bile yazamayan çok sayıda vatandaşımızın, gerek telefonlar ile, gerekse bizler ile yan yana geldiklerinde, söyledikleri iltifatlar, onure edici sözler bizlerin ne kadar doğru yolda olduğuna bir kez daha şahitlik ediyor.

Devlet ve Vatan sevgisi ile, kendisine verilen görevi ve yetkiyi layıkıyle en iyi şekilde yapmaya çalışan özellikle kamu görevlilerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. 

Başta doğu ve güney doğuda, göğsünü siper ederek, can siperane mücadele eden, gecesini gündüzüne katan, canımızı, malımızı emanet ettiğimiz, kamu düzeninin yasalara uygun şekilde yürütülmesinde etkin şekilde çalışan Emniyet Teşkilatımıza, yerel ölçekte Karabük Emniyet Müdürlüğümüzün, Müdüründen en alt kademede çalışan tüm personeline desteklerimiz devam etmiş ve her zaman da devam edecektir. 

Bu vesile ile bizleri manevi değeri paha biçilmez olan plaket ile onurlandıran Karabük İl Emniyet Müdürümüz Dr Serhat Tezsever ve ekibine Karabük Derin Haber olarak teşekkür ederiz.

Verilen kamu yetkilerini, vatanın sırlarını satacak boyutlara kadar taşıyan, ikili üçlü  dostluklarını görev ve sorumluluğunun üstünde gören, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın mücadelesini başlattığı paralel yapılanmalar boyutlarına kadar taşıyan kamu görevlilerinin olduğu bir ortamda, görevini en iyi şekilde yapmaya çalışan Karabük Emniyet Müdürlüğünün tüm personeline elbetteki elimizden gelen desteği vermek bizlerin asli görevlerinden birisi olmalıdır.

karabük emniyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Eyyup Gök     2016-08-12 karabük seninle gurur duyuyorrr hocam ...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı