Advert
sandalye fabrikası karabük

Başkan Aksoy’a Teşekkür Plaketi

Altın Safran Turnuva Komitesi Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’a verdiği desteklerden dolayı plaket verdi.

Başkan Aksoy’a Teşekkür Plaketi
Bu içerik 912 kez okundu.

Safranbolu Belediyesinin de destekleri ile bu yıl 4. sü düzenlenen Altın Safran Kurumlar Arası Futbol Turnuvası, katılım sağlayan tüm kurumların büyük bir uyum ve kardeşlik havasında tamamlandı.

Geçtiğimiz günlerde sona eren turnuvanın ardından Turnuva Komitesi Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Komiteye teşekkür eden Başkan Aksoy, '' Bu yıl ki turnuva yine tüm katılımcıların büyük bir fair play örneği göstermeleri ile tamamlandı. Ben öncelikle tüm takımları tebrik ediyorum. Bununla birlikte turnuva komitesini de başarılı bir organizasyon gerçekleştirdikleri için kutluyorum. Turnuva Safranbolu’daki kurumlar arası birlik beraberliği pekiştirmek, diyalogları üst seviyelere çıkarmak üzere tertiplenirken amacına ulaştığını düşünüyorum” dedi.

Bu yıl bir değişiklik yapılarak bilindik metal plaketler yerine SAKEM tarafından üretilen ve tamamen ahşaptan yapılan plaketlerin takımlara verildiğini kaydeden Aksoy; “ Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi alanında tek olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. SAKEM bu alanda da bir farklılık yarattığını gösterdi. Ben yeniden komitemize, katılım sağlayan takımlara ve SAKEM çalışanlarına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

karabük necdet aksoy karabük sakem karabük altın safran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı