Advert
sandalye fabrikası karabük

5 Yıldızlı Otel Konforunda Hastane

Vali Mehmet Aktaş, Yenice devlet hastanesini ziyaret etti.

5 Yıldızlı Otel Konforunda Hastane
Bu içerik 800 kez okundu.
2015 yılında ihalesi yapılan ve yapımı tamamlanarak hizmete açılan Yenice Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunan Vali Mehmet Aktaş, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kara, İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı ve Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Hasan Özkan’dan bilgiler aldı.
 
6 bin metrekare kapalı alana sahip 25 yataklı Yenice Devlet Hastanesi’nde, 2 ameliyat odası, 3 yoğun bakım yatağı, 2 SDL (sancı-doğum-lohusa) odasının yanı sıra 5 diyaliz yatağı, 6 acil gözlem yatağı, kırmızı alan müdahale odası ve yeşil alan muayene odası yer alıyor. 3 uzman, 6 pratisyen hekim, 1 iç hastalıkları, 1 genel cerrahi uzmanı ve 1 uzman aile hekiminin hizmet verdiği 5 yıldızlı otel konforundaki hastane, modern ve kullanışlı acil servisi, poliklinikleri ve yemekhane, mescid gibi sosyal donatılarıyla göz dolduruyor.
 
Devletin her zaman vatandaşlara en iyi, en kaliteli sağlık hizmetini sunmanın çabası içinde olduğunu ifade eden Vali Mehmet Aktaş, Yenice Devlet Hastanesinin ülkemize, ilimize ve milletimize hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 
 
 
karabük yenice devlet hastanesi karabük yenice karabük vali mehmet aktaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gökhun Yirmibeş     2017-06-18 Yemekhane ön plana çıkacaksa lokanta, mescid ön plana çıkacaksa camii yaptırsaydınız. 3 uzman var diyorsunuz biri odası kitliyor biri acil nöbeti tutuyor haftada 1 gün geliyor Pretisyen hekimlerin ise ikisi zaten uzmanlık sınavı nedeniyle ayrılıyor. 1 tane pretisyen hekim karabüke görevlendirildi. Yapmayın allah aşkına hekim sayısının 20 katı çalışan var hastanede. Bina farklı ama dimağlar aynı..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?