Advert
sandalye fabrikası karabük

Asfaltta Hız Kesilmiyor

Safranbolu Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor.

Asfaltta Hız Kesilmiyor
Bu içerik 2420 kez okundu.

Safranbolu Belediyesi Asfalt Şantiyesi Asfalt Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor.

Özellikle Esentepe ve Barış Mahallelerine yoğunlaşan ekipler bu bölgelerdeki çalışmaları hızla tamamlayıp ihtiyaç duyulan diğer bölgelere yoğunlaşacaklar.

Çalışmaları yerinde inceleyen Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, “Yağışlar dolayısı ile sezona biraz geç başlasakta, bu yıl hedefimiz olan 50 bin tona ulaşacağız” dedi.

Tüm ekibin asfalt yapım çalışmalarına hızla devam ettiğini kaydeden Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy; ''2017 yılındaki hedefimiz olan 50 bin ton asfaltı kendi tesislerimizde üreterek Esentepe ve Barış Mahallelerimize sereceğiz. Asfalt çalışmalarımızda bütünüyle kendi ekibimiz, kendi makinelerimiz ve kendi ürettiğimiz asfaltı kullanmaktayız. 2010 yılından bu yana Avrupa standartlarında ürettiğimiz ve insan sağlığına zararsız asfaltı halkımızın talepleri doğrultusunda Safranbolu’da asfaltlanmamış bir karış yol bırakmayan kadar sermeye devam edeceğiz. Şu anda Karayollarımız ile aynı standartta asfaltı üretiyoruz. Ne yazık ki bu yıl bölgemiz yağışı çok aldığı için asfalt çalışmalarına biraz geç kaldık. Ancak Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında durmaksızın, iki vardiya şeklinde çalışmalarımıza hız verdik ve inşallah hedefimize ulaşmaya gayret edeceğiz” dedi.

 

safranbolu belediyesi asfalt çalışması safranbolu belediyesi necdet aksoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?